Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell húst sütni lábosban?

Hogyan kell húst sütni lábosban?

Figyelt kérdés

Ma ebédre felső csirkecombfilét akarok sütni. Viszont én diétázok, de a férjemnek rendesen akarom fűszerezni, ezért most a sütő nem játszik. És nem akarok külön magamnak párolni, neki meg sütőben, szóval azt találtam ki, hogy amolyan frissen sültnek csinálnám.

De így még sosem csináltam.

Hogyan kell? Kevés olaj, vagy sok? Kis lángon, vagy nagy lángon? Mennyi idő alatt készül el? Mire figyeljek?


Minden segítséget előre is köszönök.


2021. júl. 4. 08:49
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
#28: Nem, nem trollkodok. Nagyon régóta sütök-főzök, valóban nem kezdő háziasszony vagyok. De húst még gázon fent soha nem sütöttem. Ezzel most kicsit gondban vagyok, emiatt kérdeztem. De úgy látom, már ez is baj.
2021. júl. 4. 12:03
 32/56 anonim ***** válasza:
90%

A natúr megsütött csirkemellet vedd ki magadnak, a férjedét meg kend be egy mézes-chilis fűszerrel, és piríts rá 1-1 percet. Kész.


[link]

2021. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:
#32: Köszönöm. De továbbra is csak az a kérdés, hogyan süssem meg, nem a fűszerezés. Na mindegy, most már megyek, hogy időben kész legyek, valamit majd csak összehozok.
2021. júl. 4. 12:16
 34/56 anonim ***** válasza:
90%
De hát leírták egy csomóan......
2021. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
76%
Befűszerezed a csirkemellet, kevés olajon, lassú tűzön megsütöd.
2021. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

#34: Melyik válaszban van leírva, ahol nem szeletelik vékonyra, nem darabolják fel, és konkrétan le van írva, hogy mennyi olajon, meddig süssem? Van, aki azt mondja, egyem párolva. Van, aki pirítja, és utána mondja, hogy pároljam, max félóra, még ez tűnik a leghasználhatóbbnak, de erre meg azt írta valaki, hogy túl sok a félóra.


Engem semmi más nem érdekel: a csirkemellfilét darabolás nélkül mennyi olajba tegyem, pároljam, vagy ne? Ha igen, előtte pirítsam, vagy csak a végén?

Mennyi ideig süssem?

Csak ennyi lett volna a kérdés, nem több.

2021. júl. 4. 12:24
 37/56 A kérdező kommentje:
#35: Csak ennyi? Köszönöm. Így átsül a belseje is, nem fog kiszáradni?
2021. júl. 4. 12:27
 38/56 anonim ***** válasza:
81%

33


Már régen megkaptad a választ..Viszont az ebédidőt azt lekésted.

2021. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ha ennyire nem megy a dolog, akkor rendeljetek a NetPincéren... :))))
2021. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

#33: Kinek mi az ebédidő. Vasárnap rendszerint 8 után kelünk, ma is 10-kor reggeliztünk. Mindig 2-3 körül ebédelünk. De volt már, hogy csak négykor.

Most is már csak a húst kell megsütnöm, és még csak egy óra van.

2021. júl. 4. 12:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!