Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell húst sütni lábosban?

Hogyan kell húst sütni lábosban?

Figyelt kérdés

Ma ebédre felső csirkecombfilét akarok sütni. Viszont én diétázok, de a férjemnek rendesen akarom fűszerezni, ezért most a sütő nem játszik. És nem akarok külön magamnak párolni, neki meg sütőben, szóval azt találtam ki, hogy amolyan frissen sültnek csinálnám.

De így még sosem csináltam.

Hogyan kell? Kevés olaj, vagy sok? Kis lángon, vagy nagy lángon? Mennyi idő alatt készül el? Mire figyeljek?


Minden segítséget előre is köszönök.


2021. júl. 4. 08:49
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
88%
19: most ezt nem értem... A #3-ban még azt írtad, hogy "Köszönöm, de én szeletben szeretném sütni. Először magamnak, aztán a férjemnek."
2021. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
#21: Ezt arra írtam, aki írta, hogy kisebb darabokra vágja. De nem vékony szeletekre értettem, hanem egy csirkemellfilét egyben, mint egy nagy vastag szelet. Tehát a vastagságát nem akarom bántani.
2021. júl. 4. 11:45
 23/56 anonim ***** válasza:
100%

19


Szerintem nem kell ezt ennyire túlbonyolítani.

Beleteszed a zsiradékot a húst a serpenyőbe aztán elkezded figyelni mikor kezd fehéredni.Átfordítod,hogy a másik fele is megsüljön.

Esetleg az első szeletnél figyeled az időt megvizsgálod,hogy a belseje is jó-é.Aztán a többit aszerint sütöd.Ennyi.

2021. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
47%
Elárulok egy titkot. Lábosban főzni szoktak. Sütni serpenyőben, vagy sütőben szokás.
2021. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

#23: Mennyi olaj kell alá?

De has csak kifehéredik, akkor még a belseje nyers marad, nem? Legalábbis a kapott videóban a kifehéredés után még megy a sütőbe.

2021. júl. 4. 11:49
 26/56 A kérdező kommentje:

#24: Csak kicsi serpenyőm van, és nincs teteje. Sütő meg most kilőve.

De ebből a szempontból mi a különbség egy lábas és egy serpenyő között? Kolbászt is szoktam benne sütni, sőt, szalonnát meg tükörtojást is. ;)

2021. júl. 4. 11:51
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miért kell ezt a hótt egyszerű dolgot ennyire túlbonyolítani...????


Süsd meg fűszerezetlenül, és mellette csinálj egy fűszeres szószt hozzá a férjednek. Problem solved.

2021. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, aranyos vagy, de Te nyilvánvalóan trollkodsz, és valójában jobban tudsz sütni, mint az eddigi válaszolók!
2021. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
88%

25


Oké.De te tovább sütöd a serpenyőben.Nem teszed be a sütőbe.Ha biztosra akarsz menni,akkor közben kettévágod az első szeletet(ez lesz a tesztalany),hogy lásd a belsejét is.Méred az időt is.Ezután már a többit a kapott eredmények alapján sütöd.

Én legalább is így csináltam..

2021. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

#27: Mert nem szereti a szószos húsokat. Meg annak tényleg más úgy az íze.

Kaptam mindenféle tanácsot, amit köszönök is, csak arra nem kaptam egyértelmű választ, ahogy én szeretném. De majd valahogy improvizálok, és olyan lesz, amilyen lesz.

2021. júl. 4. 12:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!