Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A mai árak mellett hogyan...

A mai árak mellett hogyan spóroltok az ételen?

Figyelt kérdés

Hogyan tudtok spórolni a kaján? azt vettem észre, hogy bármikor lemegyünk a boltba a párommal, 5-6000ft alatt sose tudunk vásárolni, pedig nagyon ritkán veszünk olyat, ami nem a vacsorához vagy a holnapi kajához kell. Sokat főz a párom, nagy mennyiségben, mert sajnos az én 193cm-met és 102kg-mat táplálni kell, nagyon sokat eszem. Utálom is magamba.


Vannak esetleg jó spórolási technikáitok, esetleg olcsón elkészíthető laktató ötleteitek? Minden megeszünk, általában az ételek központja a csirkemell vagy a darált sertés.



2022. ápr. 21. 14:32
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

Megkockáztatom fittebb vagyok, mint te ott a monitor mögött, nem kell fogynom :D

Vannak fényevők, vannak olyanok, akik sokat esznek. Abonetten meg light mozzarellán sem lehet élni :(

2022. ápr. 22. 10:48
 32/60 anonim ***** válasza:
80%

#31

Nem én vagyok akinek írtál, de ez milyen beidegződés hogy vagy disznóhús kilószámra vagy pedig abonett? Szerinted komolyan csak ez a kettő létezik? :D

2022. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
25%

27: mihez képest túlárazott?


Ha csirketenyésztő lennél, akkor is ezt mondanád...????

2022. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
74%

Én fitt vagyok, kedves kérdező, de tény, hogy nem 100 kilósan fitt és nem zabálok, mint egy állat:D


Ha szerinted 1,5 kilónál kevesebb hús (és hol van még a köret meg a friss zöldség, saláta) két embernek vacsorára elég, akkor ott veled van gond. Nem csak az abonett kenyér létezik a húson kívül mellesleg.

2022. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

33: fogyasztó vagyok, nem csirketenyésztő.


34: persze, tudom, hogy te fitt vagy. De gondolom edzőtermet csak hírből hallottál, mert nem vágod, hogy ha valaki nem fogyási célból edz, akkor annak kell az energia :) mellesleg ha már belementünk, szerinted majd 2 méter magasan mi az ideális testsúly?

2022. ápr. 22. 11:35
 36/60 anonim ***** válasza:
57%

35: de még mindig nem írtad le, hogy mihez képest drága...


A lazachoz képest tök olcsó - a krumplihoz képest meg drága.

És??


összehasonlítható? Nincs értelme!

2022. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, engem tényleg érdekelne hogy miért hiszed hogy csak a másfél kiló hús és a fényevés létezik...??
2022. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:

Közel sem ez a kettő létezik, de egy olyan szintű kommentre, hogy ne egyél annyit, mint egy disznó, nem lehet mást válaszolni, csak hasonló szintűt. Nem gondolnám, hogy az, hogy ki mennyit eszik, kinek mennyi energiabevitelre van szüksége ahhoz, hogy elvégezze a napi dolgait, az bármiféle kritikát érdemelne. Nem várom el egy 50kg-os, fogyókúrázó nőtől, hogy annyit egyen, mint egy 100kg-os férfi, aki fizikai tevékenységet is végez.


A kérdésem arra irányult, hogy mivel tudok spórolni, esetleg kiváltani a mosatni étrendem. A kommentnek semmi köze nem volt ehhez. Ha ennyi lenne a válasz, hogy ne egyél annyit, akkor megoldódna a világ nagyon sok problémája.

2022. ápr. 22. 12:18
 39/60 A kérdező kommentje:
36: A csirke egyéb részeihez képest, esetleg a többi húsfajtához képest. Tescoban, ha nem nézzük a hatósági árat, majdhogynem ott járna, mint a darált marha ára.
2022. ápr. 22. 12:21
 40/60 anonim ***** válasza:
100%

#38

A párom fizikai munkát végző férfi, mégse eszik ennyit... Meg pláne nem húst ilyen mennyiségben.

2022. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!