Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gyerekkorunk finomságai....

Gyerekkorunk finomságai. Miket ettél régen, amit ma már nem? Milyen "retro" fiomságokra emlékszel, amiket ma már nem kapni?

Figyelt kérdés

Múltkor szóba került munkahelyemen a Tutti-frutti cukorka, úgyhogy kiváncsiságból rákerestem itt az oldalon, és rá kellett döbbennem, hogy a mai "fiatalok" azt se tudják mi az... pedig én se vagyok még öregasszony. :)


Nektek milyen emlékeitek vannak eltűnt finomságokról, és mikorról?


2010. szept. 8. 10:18
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Nebuló cukorka (piros bevonata volt, nagyon finom volt), Ági csoki, meg egy csomó, amit már felsoroltatok.
2010. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
egyikőnk sem írta a régi igazi Sportszeletet.Pedig a szeletcsokik legjobbja volt. imádtam.
2010. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
én még viszonylag fiatal vagyok de erről a sok nosztalgiázásról eszembe jutott az én gyerekkorom kedvence :] ilyen kakaó szerűség amit a sulibüfébe lehetett kapni, de nem zacskóban, hanem mint a joghurtot pohárkában... hú na abból rengeteget megittam :] emlékszem szívószállal ittam :] isteni volt, olyan igazi kakaó... most muszáj lesz megnéznem lehet e még kapni :D
2010. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!