Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet olyan esetben tenni...

Mit lehet olyan esetben tenni ha bullyngolnak az osztálytársaim de én kedves vagyok velük?

Figyelt kérdés
ma 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Ezt inkább a tanáraiddal kell megbeszélned, meg a szüleiddel.


Higgy Istenben, imádkozz Istenhez, kövesd Jézus Krisztus szavait.

ma 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Minden energiad feltesd a sportba es tanulasba parkapcsolatba barataidba. nekik ajsmdekozd a kedvesseged kizarolag. Orak kozti szunetben olvass tanulj. Hamar eljon az ido , h megszabadulsz az osztalytarsaktol es orulsz annak,h akkor sokat tanultal olvastal a veluk valo ertelmetlen tarsalgas helyett.
ma 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is reagáltam rá. Mintha nem léteznének. Hamar megunták
ma 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Az semmit nem ér, ha nem csinálsz semmit.


Imádkozni kell Istenhez, kérni, hogy segítsen, hogy ne bántsanak, ne is tudjanak bántani, ne is akarjanak, és változzanak meg.

Kérd, hogy te is legyél nagyobb hívő, és hogy ne bántsanak, se téged, se mást.

ma 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Más közösségeket keress, ne reagálj a bántalmazásokra, tudom ilyen idősen elég nehéz elképzelni, de hamarosan új közösségbe fogsz kerülni. Addig se éld bele magad a bántalmazás okozta fájdalomba, helyette bármilyen kreatív hobbival kösd le magad.
ma 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld őket és tanulj, sportolj, foglalkozz azzal, amit szeretsz.
ma 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Könyörgöm a #4-est valaki lője már le!
ma 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél kedves. Én egyszer "robbantam". Csak ültem a padban amikor elment mellettem valaki és tarkón vágott. Felálltam, utána mentem, megfogtam a váll és ahogy felém fordult teljes erőből ellöktem. Jó nagyot esett. Megtapostam kicsit. Lefogtak.

Utána már nem nagyon mertek basztatni. Egyszer fenyegettek veréssel, de megmondtam hogy úgy myúljatok hozzám még egyszer, hogy a körzőt beleállítom a nyakatokba. Az életemre megesküszök, hogy megteszem. Bullying vége.

Ha félnek tőled, békén hagynak. A tanárok nem segítenek, sőt, velük vannak. Amikor kiálltam magamért én kaptam beírást. Ők soha, semmit.

ma 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, próbáltam én is ezt ne foglalkozz velük, majd megunják dolgot. Elárulom, hogy nem, nem unják meg.
ma 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a főbullyngolót és baszd állba
ma 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!