Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha a suli ahova...

Mit tegyek ha a suli ahova felvettek ott elegge ossze van szokva a tarsasag es egyszeruen nem tudok senkivel baratkozni?

Figyelt kérdés
Szoval paratlanul vannak a lanyok akikkel terveztem volna beszelni egybol talaltak mast aztan a fiuk kozul lenne 1-2 ember akikkel lehetne beszelni de hat majd teljesen mas szakokon leszunk aminmeg talan nem akkora problema de nem tudom egy fiuval mirol lehezne beszelni. A tobbi osztalytarsaim nagyjabol rohogcselnek egymassal meg ilyenek en meg igy vagyok meg meg az a par fiu es kussba vegig uljuk kb az egesz napot. Gondoltam beszelek veluk de hat egyelore nem ment senkivel. Felek egyedul maradok es nem lesz nekem senki akivel joba lennek en nem szeretnek igy eltolteni 4-5 evet mert mar most nagyon szar igy. Valaki legyszi adjon valami tanacsot tenyleg nem talalom a helyem en olyan mas vagyok mint ok es ez olyan rossz. 16/L

szept. 2. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam 2 évet, végül akadt 3-4 ember akikkel tudtam néha beszélni, de rossz volt, hogy ahogy hallottam a többieket volt olyan "klikk", ahová simán beillettem volna
szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Ezt most 1 nap (4 óra) alatt szűrted le, hogy ilyen nagy a baj? Az első napokban még fel kell oldódnia mindenkinek, csak ne legyél passzív. A páratlanság mit magyaráz meg? Csak páros tagszámú klikkek jöhetnek létre, nem lehet odacsapódni másokhoz, ha nem voltál ott az első percben, be is zárult a kör azonnal?

(az a 16/L valahogy nem illik a képbe)

szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kerdes? Ma van az első napod?
szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se tudok(egyetem). De leszarom. Tanulni járok be, nem haverodni. Pedig gólyatáborban is voltam, és buliztam több emberrel is, és mégsem lett senki haver.
szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!