Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudnék tenni egy ilyen...

Mit tudnék tenni egy ilyen osztálytárssal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány az osztályomban, aki azóta rám van szállva, amióta a volt barátjával jöttem össze. A srác konkrétan mondta, hogy azért hagyta ott, mert látta, hogy milyen undorítóan viselkedik az emberekkel, direkt kötekszik mindenkivel, akivel tud. Egyszer összevesztek és a lány megütötte, de ő úgy adta elő, hogy a srác ütötte meg.


Egyik nap kirakta a képemet az insta sztorijába, hogy én mekkora rib.. vagyok, a barátom nem választana olyan lányt, mint én, csak azért van velem, hogy őt idegesítse. Tesi órán meg elgáncsolt, vagy éppen direkt akkorát lök rajtam, hogy elessek. Amikor egyszer visszalöktem, másnap a szülei jöttek, hogy miért bántom a drága egyetlen lányukat, mire mondtam, hogy valójában ő itt a probléma és elmeséltem, miket szokott csinálni, majd kiröhögtek, hogy márpedig ő biztos nem tesz ilyeneket.

Volt, amikor pl a ruháimat kezdte el ócsárolni, hogy hogy néznek ki, bezzeg neki több tízezer forintos ruhái vannak (amit egyébként a szülei vesznek, akik egyébként elég gazdagok).


Az osztályfőnökömnek hiába mondom, nem csinál semmit (egyébként ismeri a szüleit és jóban van velük, szóval ezért nem is fog történni semmi..)


tegnap 19:53
 1/2 anonim válasza:
Kakild le!
tegnap 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neked a szüleid esetleg vagy igazgató?


(Szüleid az igazgatónál hatásos lehet)

tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!