Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudok tenni egy ilyen...

Mit tudok tenni egy ilyen kínos helyzetben?(lent részletezem)

Figyelt kérdés
Egyik nap online óra kb. utolsó 10 percében bekapcsolva maradt a mikrofonom. Négyen írtak nekem, de nem vettem észre az üzeneteket, csak délután. Az órán egy kicsit beszéltem valakivel, de a vége felé talán már nem, de szoktam dúdolgatni, meg néha egy-egy egy szót magamban beszélni(csak ha azt hiszem, nem hall senki), meg sóhajtozni. A tanár nem szólt, de lehet, hogy ő nem is hallotta annyira, a gond inkább az osztálytársaimmal van. Akik írtak nekem, nevető emojit írtam vissza, de valójában sírni tudnék és ordítani, nem is merem megkérdezni, hogy miket csináltam. Hogy lehet kezelni ezt a helyzetet?

2020. dec. 11. 22:02
1 2
 1/12 III. A nagy károly ***** válasza:
100%

sehogy, a legjobb ha nem csinálsz semmit és elfelejted

remélhetőleg a csoportársaid lesznek olyan tapintatosak hogy nem hozzák fel

2020. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kb már a fél osztállyal volt ilyen. :D velem is, épp mondtam anyumnak hogy ha vége az órának lemegyek és írjon össze egy listát hogy mit vegyek a boltból. Váltottunk pár szót, egyszer csak hallom hogy a tanár szólongat hogy be vagyok kapcsolva 🤦🏼‍♀️

Nevettünk rajta másnapra már elfelejtettük. Nem tragédia nyugi :)

2020. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megértő válaszokat! Sokat segít elolvasni ezeket!
2020. dec. 11. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem tavasszal történt egy tök hasonló, de pár másodperc múlva (riadtan) észrevettem, gyorsan írtam a Messenger csoportba, ahol haverok vannak, kérdeztem, mi hallatszódott, de mivel halk voltam, nem tűnt fel senkinek semmi. Meg osztálytársammal is volt, hogy véletlenül beleásított a tanár monológjába, de nem cikizte senki, a tanár is viccnek vette:D

Szóval lehet, hogy te se hallatszódtál, de kérdezd meg, akivel jóban vagy, hogy nyugodtabb legyél:))

2020. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányomat "égettem le", de közben kiderult, hogy jól sült el... 😂 Home office-ban vagyok mehanap, és fel sem tűnt, hogy szegény a nappaliban ül a laptopjaval valamilyen órán... Végigslattyogtam mögötte csoszogva, pizsamában, kávéval a kezemben. Rám is szólt, és csak a nagy nevetést hallottam. Persze ettől még ciki volt, de pár óra múlva már mi is jót nevettünk rajta. Ne idegesítsd magad feleslegesen. 😊
2020. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mimdig ki kell ugye kapcsolni a mikrofont, és egyszer matek dolgozaton be kellett kapcsolni, mert ,,Nehogy hátulról súgja valaki a válaszokat!". A telefonom nem akart nyugton maradni, mindig eldőlt, elmozdult stb. Erre ahogy rakom a helyére, mondom ordítva, hogy:,,A ku®va anyádat ba$zd meg te". Vagy valami ilyesmit, de rendesen belekáromkodtam.

Elnézést kértem, és folytattuk a dogát.

2020. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt, hogy egy srácnak úgy maradt. Végig lehetett hallani ahogy ebédel a család. Persze volt káromkodós is nem egyszer.😂
2020. dec. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg láttam is egy videót, ahol a tanár nagyon lassan fejtette ki a matekpéldát. Aztán az egyik srác nem vette észre, hogy be van kapcsolva a mikrofonja és beleszólt hogy "végre, hogy kinyögted". Ott a tanár látta is, higy kiszólt bele, meg is köszönte neki😂 csávó meg: bocsánat, bicsánat nem tudtam, hogy be van kapcsolva 😂
2020. dec. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 nekem is ez jutott rögtön eszembe :D Mondjuk amelyik egyetemi tanár ennyit gondolkodik a szorzótáblán, az így járt.
2020. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer bekapcsolva felejtettem a mikrofonomat, és elkezdtem a macskámhoz beszélni, aki mellettem volt. Szerencsére halk a laptopom mikrofonja, és nem hallatszott be :D

Húgomnál egyszer (ez mondjuk nem mikrofonnal, kamerával történt) óra közepén kiesett az alvó macska a szekrényből, természetesen belátszódott.

Öcsém egyszer véletlenül feltette maximumra a hangszórót a laptopján, ugye ilyenkor a gép kiad egy ilyen pittyegő hangot, az órán meg mindenki meglepődött, hogy ez mégis mi volt.

2020. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!