Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudok tenni egy ilyen...

Mit tudok tenni egy ilyen kínos helyzetben?(lent részletezem)

Figyelt kérdés
Egyik nap online óra kb. utolsó 10 percében bekapcsolva maradt a mikrofonom. Négyen írtak nekem, de nem vettem észre az üzeneteket, csak délután. Az órán egy kicsit beszéltem valakivel, de a vége felé talán már nem, de szoktam dúdolgatni, meg néha egy-egy egy szót magamban beszélni(csak ha azt hiszem, nem hall senki), meg sóhajtozni. A tanár nem szólt, de lehet, hogy ő nem is hallotta annyira, a gond inkább az osztálytársaimmal van. Akik írtak nekem, nevető emojit írtam vissza, de valójában sírni tudnék és ordítani, nem is merem megkérdezni, hogy miket csináltam. Hogy lehet kezelni ezt a helyzetet?

2020. dec. 11. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm férje egyszer a céges videokonferenciára öltözött fel úgy, hogy felül elegáns ing, alul alsógatya, mert azt úgyse látják, természetesen ezt teljesen elfelejtette, amikor valaki szólt neki, hogy hozza már oda a mittudoménmilyen iratokat, és premier plánban egyenesedett ki a gép előtt, hogy elmenjen értük...
2020. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jók ezek a storyk :) Ezek szerint nem vagyok egyedül. Bár még mindig nagyon kínosnak érzem, de ha nem írtak volna nekem azóta sem tudtam volna meg, mert mindenki ugyanúgy kommunikál velem, mint azelőtt. Még szóba se hozzák. És ez megnyugtat.
2021. jan. 2. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!