Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálnak engem az osztály...

Miért utálnak engem az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Rendszeresen beszólnak, mindenre. Egyszer pl kibicsaklott a lábam tesin, jegelni kellett, kiültem a padra, majd másnap mikor elmentem mellettük eljátszották h jajj de fáj a bokájuk, biztos eltörött, meg bicegtek és röhögtek rajtam. Tudom h 17-8 évesen kurvára gyerekes, de mind ilyen, és nem tudom elviselni. Nem kérdés h kidobósban utolsónak választanak, ha jelentkezek az órán akkor füttyögnek és beszólnak, hogy kuuuuussolj!!, meg amúgy is bármikor ha valamelyiknek együtt kell dolgoznia velem akkor eljátssza h ez valami halálos büntetés nekik. Nem tudom hogy mit csináltam, 2 éve járok ide, és az elejétől ezt csinálják. Arra még nem jöttem rá, hogy mi a problémájuk velem (mielőtt kérdeznétek van 1-2 barátom is)

Mit javasoltok? Egyáltalán miért csinálhatják ezt?


17L



tegnapelőtt 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen intézmény az, ahol jelentkezéskor valaki olyat mond, hogy kussolj? Alja szakmunkás? Azonnal penderíteném ki felelni. Akkor legyen nagy a szája.

Hagyd őket a francba, ne foglalkozz velük.

tegnapelőtt 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Of? Igazgató?

Ugye ez messzire vezet, és ha úgy értelmezem, ez akár bőven lehet fegyelmi alapja is.

tegnapelőtt 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert fogyatékosok. Ezért csinálják. Erre mélyebb magyarazat ha kell az annyi, hogy sérült, mentális beteg családból származnak, akik igénytelenek és neveletlenek. Magyarán prolik.


Röviden viszont annyi hogy fogyik. Nincs veled baj. Te is tudod. Bárkinek a lábával lehet gondja. Bárki lehet bármelyik sportban gyengébb, de lehet nem is vagy gyengébb csak vagy.


Én velem is voltak ilyenek. Azóta keményen dolgoztam és fasza munkám lett, jó életem, olyan emberekkel akiket én választottam és pozitív, kedves személyiségek.


Remélem sikerül neked is ezeket feldolgozni.

tegnapelőtt 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!