Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt verekedős lány osztálytár...

Volt verekedős lány osztálytársatok?

Figyelt kérdés
Tudott is verekedni? Fiúkat is vert?

szept. 8. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen osztálytársam. Mindenki csak Koxosnak hívja, de eddig csak a szája nagy még nem vert meg senkit. (csak Judozni jár azt elég nagy arca van tőle.)
szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Volt, alsóban. Dorinának hívták. Kis pitbull-nak gúnyolták. :DD Bátyjának, bátyja barátainak is neki ment pedig 8.-os voltak. Nálunk is terrorba tartotta az egész osztályt. Mindenkit megvert, megcibált ha nem az volt amit ő akart. Kíváncsi vagyok ma mi lehet vele. ://
szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
8.-osok
szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Volt, igen. A Luca. Nagydarab, fiús, nagypofájú csaj. Mivel a legtöbb osztálytársunknál jóval nehezebb volt, válogatás nélkül vert mindenkit. Érdekes, hogy csak arra emlékszem, mennyire utáltuk, arra nem, hogy féltünk volna tőle. Pedig biztos benne volt az is.
szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
#4 tisztára mint Rasputia a Norbitból🤣
szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, alsóba a fiúkat is verte, nagy pofája is volt ezért hogy ő így meg úgy tud verekedni. Aztán jött egy új csaj aki rendesen helyretette.
szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Volt. Több is. Voltak olyanok, akiknek a nagy körmeiktől kellett tartani, vannak karmolások, melyeknek a nyoma a mai napig (több évtizede ennek) látszik a kezemen.
szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de nagyjából kinőtte, mire felsősök lettünk. Egyszer viszont mégis összeverekedett egyik lány évfolyamtársunkkal, rá is estek a folyosó egyik padjára, tépték is egymás haját. Tanárok, meg végzős srácok szedték szét őket.
szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én verekedős voltam, tanárt is ütöttem seggen picit 1x, de ez még alsósba volt hirtelen haragból mikor fekete pontot adott:D.

Utána negyedikben egy állandóan piszkálódós osztálytársamat ütöttem meg. Igazából csajosan öltözködő csaj vagyok, de ha bántanak ütök.( sokat bántottak, nem véletlenül vagyok agreszív.)

szept. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
és Fiúkat nem vertem azokat szerettem(:
szept. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!