Emberek - Gyakori kérdések
Melyik a jobb barát : aki utánad ugrik a kútba vagy aki lebeszél arról, hogy a kútba ugorj?
Barátok, barátságok
Barátok, barátságok
5
Mi értelme van nekem tovább élnem? Elegem van az életemből, márha ezt életnek lehet nevezni.
Magány, egyedüllét
Magány, egyedüllét
14
Külsőből, lehet levonni tulajdonságokat? Hogy ha valakire rá nézel, és kedvesen néz rád, akkor Ő valóban kedves is?
Emberi tulajdonságok
Emberi tulajdonságok
3
Veszprémi cserkészcsapatokról tapasztalat, vélemény? Lehet valamelyikhez felnőttként csatlakozni?
Társasági élet
Társasági élet
1
10
Nyíregyháziak valaki ismerkedni? Nem rég költöztünk ide és alig ismerek valakit. Lányok, fiúk mindegy. Csak valaki : )
Barátok, barátságok
Barátok, barátságok
6
Az Emberek kategóriáról:
Az ember társas lény, amellett hogy keresi másokkal a kapcsolatot, bizonyos élethelyzetekben bele is kényszerül a kontaktusba. Ha tanácsokat szeretnél kérni a barátkozásról, a kollégákkal, iskolatársakkal kialakult viszonyról, vagy a szomszédaiddal van gondod, tedd fel a kérdésed és elolvashatod mások véleményét, tapasztalatait a témában. Ide sorolható az is, ha magányos vagy és ennek feloldásában keresel vagy tudsz nyújtani segítséget.
A legnépszerűbb témák az Emberek kategóriában: barát, barátnő, barátság, beszélgetés, élet, ember, Facebook, férfi, fiú, iskola, ismerkedés, kapcsolat, lány, magány, munka, munkahely, nő, pénz, szerelem, tulajdonság.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!