Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos hogy emiatt a munkaügyre...

Jogos hogy emiatt a munkaügyre akar menni a kolléganőm, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
42 éves férfi vagyok és van egy új 25 éves kolléganőm nagyon csinos nagyon vonzó nő, egy irodában ülünk ketten nagyon jól érezzük magunkat sokat nevetünk, pénteken munkaidő vége előtt így nagyon felizgultam rá, igen nagyon kihívó csinos ruhában volt, emiatt elkezdtem a lábát simogatni ő erre semmit nem szólt utána elkezdtem mélyebbre menni a kezemmel a szoknyája alá egy-két percig még ezt is hagyta utána hirtelen ingerülten felugrott hogy ennek lesz még következménye és megy a hr-re, de ha ezt nem akarta akkor miért hagyta?
júl. 7. 10:37
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Na mi lett az ügyből kérdező? Elment a csaj a HR-hez?
júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
56%

Remélem kirúgtak. A te fajtád erőszakol meg lányokat azzal a szöveggel hogy “de hát szoknya volt rajta, kiprovokálta magának” stb

Gusztustalan féreg

júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
41. fegyelmit kaptam sajnos de dolgozhatok még..sajnos a lányt áttették másik irodába
júl. 21. 09:50
 44/50 anonim ***** válasza:
81%
Szomorú hogy megúsztad egy fegyelmivel.. ebből is látszik milyen férficentrikus világban élünk
júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
44. Sajnos épp az hogy nőcentrikus ha ez a nő csinálta volna ezt és én mennék emiatt a HR-re akkor kiröhögtek volna
júl. 21. 10:59
 46/50 anonim ***** válasza:
Miért sajnálatos, hogy a kolléganődet áthelyezték másik részlegre?
júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
46. Mert nagyon tetszik
júl. 22. 02:42
 48/50 anonim ***** válasza:
Kibaaszott gáz vagy.
júl. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Istenem, de szánalmas vagy. Remélem több nőt nem raknak a közeledbe.
júl. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Kasztrálni kéne
júl. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!