Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos hogy emiatt a munkaügyre...

Jogos hogy emiatt a munkaügyre akar menni a kolléganőm, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
42 éves férfi vagyok és van egy új 25 éves kolléganőm nagyon csinos nagyon vonzó nő, egy irodában ülünk ketten nagyon jól érezzük magunkat sokat nevetünk, pénteken munkaidő vége előtt így nagyon felizgultam rá, igen nagyon kihívó csinos ruhában volt, emiatt elkezdtem a lábát simogatni ő erre semmit nem szólt utána elkezdtem mélyebbre menni a kezemmel a szoknyája alá egy-két percig még ezt is hagyta utána hirtelen ingerülten felugrott hogy ennek lesz még következménye és megy a hr-re, de ha ezt nem akarta akkor miért hagyta?
júl. 7. 10:37
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Mert szexuálisan zaklattad??? Normális vagy? Szerinted az, hogy jól érzitek magatokat, meg jól néz ki, akkor ez "igen" mindenre??Elmebeteg állat vagy. Remélem úgy kivagnak, hogy a lábad nem éri a földet és többet sehol nem kapsz munkát...
júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagy provokatív kamu kérdés, vagy szimplán undorító vagy. Lehet azért “hagyta” mert úgy megilletődött, hogy lefagyott.

És akkor csodálkoztok ti hős férfiak hogy mind egy kalap alá vagytok véve

júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg a HR-re megy emiatt akkor számíts arra hogy ügy lesz belőle, és legjobb esetben megúszod egy fegyelmivel, de akár ki is rúghatnak fegyelmivel együtt.

Ez már szexuális zaklatásnak minősül az hogy egy ideig hagyta mondjuk érthetetlen, de ha ezzel védekezel akkor nem sokra mész vele.

Ha nem rúgnak ki, de kapsz egy fegyelmit akkor örülhetsz.

júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
94%
Hihetetlen hogy a férfiak nyomós része úgy gondolja, hogy ha egy nő kedves velük ne adj isten még mosolyog is nektek akkor az mindenre felhatalmaz titeket
júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
2. Nem provokatív kamu kérdés ez megtörtént, a nő igenis akarta adta a jeleket, ne mondja nekem senki ráadásul még engedte is, akkor utána miért kell így viselkednie, én most nem érzem magam annyira hibásnak
júl. 7. 10:45
 6/50 anonim ***** válasza:
93%
Jogos, és 42 évesen már kellene érteni, mi is a gond ezzel.
júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
88%
5: NEM AKARTA, TE ELMEBETEG! nem az idióta "jeleket" kell értelmezni! Legközelebb max megkerdezed, hogy rendben van ez neked? Persze ,hogy engedte, mert megijedt! Állat vagy és pont. Egyébként milyen munkahelyed van, ahol ilyenre van idő? "Jelek" b+, mint valami ezoterikus elmebeteg. Undorító vagy és pont. Továbbra is fenntartom, úgy bsszanak ki a munkahelyedrol, hogy többet ne kapjal sehol munkát!
júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

"a nő igenis akarta adta a jeleket"

"ő erre semmit nem szólt"


Hogyan adott, milyen jeleket?


A "miért hagyta" itt nem játszik, hiszen már az első érintéssel túlmentél egy határon.

júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jeleket??? Hogy normális volt az irodában és nevetett a vicceiden esetleg? Hihetetlen hogy nektek minden jel.. ha egy nő kedves az rögtön felhívás a keringőre, ha nem kedves akkor egy fap*na..
júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
7. Kormányhivatalban dolgozunk amúgy
júl. 7. 10:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!