Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos hogy emiatt a munkaügyre...

Jogos hogy emiatt a munkaügyre akar menni a kolléganőm, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
42 éves férfi vagyok és van egy új 25 éves kolléganőm nagyon csinos nagyon vonzó nő, egy irodában ülünk ketten nagyon jól érezzük magunkat sokat nevetünk, pénteken munkaidő vége előtt így nagyon felizgultam rá, igen nagyon kihívó csinos ruhában volt, emiatt elkezdtem a lábát simogatni ő erre semmit nem szólt utána elkezdtem mélyebbre menni a kezemmel a szoknyája alá egy-két percig még ezt is hagyta utána hirtelen ingerülten felugrott hogy ennek lesz még következménye és megy a hr-re, de ha ezt nem akarta akkor miért hagyta?
júl. 7. 10:37
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog. De egy felnott nem mondja 300 ezerre hogy jol keresek. Max aki meg a gyerekszobajaban lakik.
júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
31. Jó nem a legjobb de azért nem is a legrosszabb
júl. 7. 11:56
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok abban, hogy ez nem marad következmények nélkül.

Azért durva, hogy 42 évesen ez a szint.. (hacsak nem a menetrendszerinti kattintásnövelő kérdések közül láttunk most egyet)

júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Normális vagy??
júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
3 reakció van: fight, flight, freeze. És a freeze, a lefagyás a leggyakoribb, mert az ember konkrétan nem hiszi el, mi történik vele. Hirtelen minden szürreális lesz, és kell idő, mire az agy felébred a sokkból, hogy ez most konkrétan történik, és épp velem?
júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
17%
#35: a ragebaiter kamukérdések pont ilyen reakciókat próbálnak kicsikarni, utána röhög a troll, hogy valakit így be tudott a csőbe húzni.
júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy troll, a sok hülye meg háborog rajta. Komolyan, itt mindenki okonsak hiszi magát, de szaladtok arrcal az összes kamuba, etetni a trollt.
júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Troll vagy nem troll, leszrom. Az ilyeneket nem szabad tolerálni és ennek hangot is kell adni.
júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu akkor úgy fognak kivágni mint a macskát elvégezni a dolgűát
júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Csaj nem köpi le a kérdezőt első körben, és nem kőbunkó vele = KüLdTe A jElEkEt, EgY fÉrFi EzT éRzI.
júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!