Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 2 hónap múlva teljesen kifogy...

2 hónap múlva teljesen kifogy a pénzem és nem tudom tovább fizetni a lakbért, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Augusztusban mindenféle terv nélkül kijöttem külföldre tanulni. Akkor volt 4 hónapra elegendő pénzem, gondoltam majd egyetem mellett találok valami melót, de nem így lett mert nem beszélem az ország nyelvét. Az összes lehetőséget kikerestem de nagyon úgy tűnik, hogy ebből az égvilágon semmi nem lesz. Segélyt nem adnak, diákhitelt nem tudok felvenni magyarként.

Tudom, hogy nem nagyon van választási lehetőségem, de gyárba vagy gyorsétterembe vagy vendéglátásba nem akarok menni, előbb megyek a sírba. Próbáltam mindegyiket, de fizikailag nem bírtam pár óránál tovább, mindnél össze estem és kórházba kerültem. Pedig kb. csak ezek a munkák vannak angolul beszélőknek.

Van egy pár opció amik közül tudok választani. Szavazást indítok róla.



tegnap 10:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20-hoz, folytatás: egy fogyókúrát is ajánlok. Lehet, hogy azért nem bírod a fizikai munkát, mert kövér vagy. Másrészt ez óriási kockázat, hogy szövődményként mindenféle súlyos betegség, cukorbaj, szívinfarktus, stb. alakulhat ki. Csinosabb is lennél tőle, mindenképpen érdemes.
tegnap 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
2026-ban végeznék. 25 éves vagyok, mesterképzés, 2 éves. Nem támogatnak szüleim. Nincs miből nekik.
tegnap 23:56
 23/23 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet halasztani? Hazajössz, intenzíven nyelvet tanulsz, pár év múlva meg visszamész. Ha nem jön össze, itthon helyezkedsz el. Hosszas kereséssel biztos találsz olyan munkát, amit el bírsz végezni.
ma 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!