Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 2 hónap múlva teljesen kifogy...

2 hónap múlva teljesen kifogy a pénzem és nem tudom tovább fizetni a lakbért, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Augusztusban mindenféle terv nélkül kijöttem külföldre tanulni. Akkor volt 4 hónapra elegendő pénzem, gondoltam majd egyetem mellett találok valami melót, de nem így lett mert nem beszélem az ország nyelvét. Az összes lehetőséget kikerestem de nagyon úgy tűnik, hogy ebből az égvilágon semmi nem lesz. Segélyt nem adnak, diákhitelt nem tudok felvenni magyarként.

Tudom, hogy nem nagyon van választási lehetőségem, de gyárba vagy gyorsétterembe vagy vendéglátásba nem akarok menni, előbb megyek a sírba. Próbáltam mindegyiket, de fizikailag nem bírtam pár óránál tovább, mindnél össze estem és kórházba kerültem. Pedig kb. csak ezek a munkák vannak angolul beszélőknek.

Van egy pár opció amik közül tudok választani. Szavazást indítok róla.



tegnap 10:42
A kérdező szavazást indított:
Menteni a menthetőt, haza szülőkhöz a maradék pénzzel.
Maradni az utolsó pillanatig, hátha találok valamit, ha meg nem akkor 0 pénzzel haza.
Hajléktalanság 2 hónap múlva aztán majd lesz valami
12 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

"gyárba vagy gyorsétterembe vagy vendéglátásba nem akarok menni, előbb megyek a sírba"


Akkor menj az utcára vagy a sírba. Érdekli a fenét. Aki nem dolgozik, ne is egyék. Képzetlenül, nyelvismeret nélkül ne válogasson és kényeskedjen az ember.

tegnap 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ok...
tegnap 10:59
 3/23 Mad Max2 ***** válasza:
73%

Ha néhány óra munka után korházba kerülszakkor nálad komony munkaundor vagy más mentális gond lehet


Ilyen hozzáállással nagyon sok pofon fog érni még az életben.


Szedd össez magad szerintem, mert igy nyitott szájjal szaladsz be a faszerdőbe... Bár ha erre vágysz akkor rajta:D

tegnap 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Az augusztusi kérdésedben csak 3 havi penzed volt.

Es akkor is kaptal elég tanácsot, de te nem mert Batman vagy.

100 kerdesed van már itt, es kaptál millió tanacsot.

Nem tudom elhinni hogy tenyleg ott vagy, es nem egy nagyon jol megrendezett szappanopera.

tegnap 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Most nehogy már ne tudj elvállalni egy sz.rabb melót amíg találsz valami jobbat. Addig is gőzerővel tanulhatnád a szóbeli kommunikációt. Inkább mennél az utcára, komolyan? Menj haza akkor a maradék pénzeddel és tanuld meg a nyelvet. Majd ha megszedted magad, újra próbálkozol. Pont az ilyenek miatt bélyegzik meg kint a magyarokat hogy se pénzük, dolgozni meg nem akarnak.
tegnap 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
3: Mielőtt kijöttem volna is a "szellemi" munkát 6 hónapig bírtam. Ez volt a legtöbbet bírt munkahelyem, minden mást órák vagy napok után otthagytam. Rühellek dolgozni, rühellek élni. Sajnos.
tegnap 11:19
 7/23 A kérdező kommentje:

4: Minimális pénzt küldött anyám, de nem tud többet. Így ha kb. most nem eszek semmit akkor decemberig kihúzom. 450.000-em van, 220.000 a havi lakbér.

5: Nem tudok ocsortány munkákat elvállalni. Képtelen vagyok. Rühellem az egészet.

tegnap 11:20
 8/23 Mad Max2 ***** válasza:
80%
Akkor dögölj meg:)
tegnap 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Jelentkezz valahol árufeltöltőnek, az nem olyan nehéz munka!
tegnap 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#8 Ó ha tudnád hányszor próbáltam meg.

#9 2 hétig bírtam LIDL-ben még otthon.

tegnap 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!