Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelzőkkel tudnátok...

Milyen jelzőkkel tudnátok illeti azt az "embert", akit, ha felismerik valahol, letagadja, hogy ismeri azt, aki megszólította? Csak bátran, ne spóroljatok a melléknevekkel!

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 19:29
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

"Még mindig nem írtad, hogy ki az az illető, akit nem ismert fel ez a minősíthetetlen viselkedéssel bíró emberi lény."


Kérdésedre a felelet: "Egyébként számomra teljesen ismeretlen volt, mindössze zavart, ahogy bántak vele a közelemben." De úgy veszem észre, mintha mégis észrevetted volna a válaszomat erre, tehát nem mondhatod, hogy nem adtam rá választ. Igen, ő valószínűleg elfelejtette. Ám attól még engem zavarhat az ilyen bánásmód.


Nem vagyok minősíthetetlen viselkedéssel bíró. Te újfent az vagy, amikor rám akarod hárítani, hogy ilyen minősíthetetlen vagyok, hozzáteszem, megint úgy, hogy nem tettem semmi felháborítót. De te persze tovább személyeskedsz. Feszültség sincs bennem, pusztán tárgyilagosan megjegyeztem, mit gondolok.

2013. okt. 22. 21:35
 32/36 anonim ***** válasza:

Magasak az elvárásaid egy ilyen oldalon levő bizonyos lehetőségekkel érő emberekkel szemben.

Olyan embernek képzellek akit kicsiként alig bántottak és vígan élt a rózsaszín, udvarias, rendezett, kedves világában, és most hogy egy kicsikét megízlelte az élet egy ilyen részét az már túl kegyetlen,embertelen neki. Az ilyenek öregkorukra azon szórakoznak hogy tinik beszélgetését hallgatják a buszon és beszólnak nekik hogy milyen neveletlenek ha meghallanak egy csúnya szót :D mielőtt ezt még személyeskedésnek vennéd: nem mondtam hogy ilyenvoltál, vagy vagy leszel, csak ez jutott eszembe

2013. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Ha az magas elvárás, hogy normálisan reagáljunk, akkor az probléma. Elég nagy.


Olyan ember vagyok, aki, mint mindenki, akibe szorult egy kis értelem, szóvá teszi a bunkóságot. Nem naivitás, nem rózsaszín álomvilág. Kegyetlen tud lenni az, ha valaki rosszul viselkedik, mert bántó, az idevágó csodálkozásodat nem is értem. Ízleltem mást is, de mivel nem ismerjük egymást, nem tudhatod, mi számít nekem kegyetlennek. Én sem próbálok megítélni, számodra mi kegyetlen, mert nem hiszem, hogy beszéltünk volna erről. Csak azt mondom már a többedik bejegyzés óta, hogy szerintem a bunkó viselkedés nem jó tulajdonság. Persze, ezzel azóta is értelmezési gondjaitok akadnak. Én is leírhatnám, milyen leszel öregkorodra, vagy akár vagy most, de nem teszem, mert van annyi tartásom. Néha az én számon is kicsúszik egy csúnya szó, de nem mindegy, hogy barátilag, lazán vagy otrombán. Szóval kérlek, ne tüntess fel semminek ismeretlenül és ne palástold azzal, hogy "nem mondtam hogy ilyen voltál, vagy vagy leszel, csak ez jutott eszembe", mert ez egyértelműen arra utal, hogy ítélkezel ismeretlenül. Arról meg tudod, mi a véleményem.

2013. okt. 22. 21:47
 34/36 A kérdező kommentje:
Az álomvilágos megjegyzés már csak azért sem állja meg a helyét, mert akkor úgy gondolkodnék, hogy bunkóság nem létezik. Ilyet egy percig sem állítottam, sajnos akad, mint a mellékelt ábra mutatja. Az álomvilágban éldegélés inkább az, hogy más bunkóságáról nem veszünk tudomást, és takargatjuk.
2013. okt. 22. 21:53
 35/36 anonim ***** válasza:
Most komolyan, miért sértő ez számodra? Ha képes azzal megsérteni az adott illető, hogy nem ismer fel, akkor igencsak gyenge jellem lehetsz.
2013. okt. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésre is legyen válasz: rövidlátó pl.
2013. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!