Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelzőkkel tudnátok...

Milyen jelzőkkel tudnátok illeti azt az "embert", akit, ha felismerik valahol, letagadja, hogy ismeri azt, aki megszólította? Csak bátran, ne spóroljatok a melléknevekkel!

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 19:29
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

"de hiába erőltetném másra hogy de rossz meg nem emberi ugyanugy les.za.nák!!"


Hát, ha les.za.nák, és nem veszik észre a saját viselkedésüket, az még mindig őket fogja minősíteni, nem pedig engem.

2013. okt. 22. 21:15
 22/36 anonim ***** válasza:
69%

Továbbá nem ítélkezel, de tőlünk elvárod, hogy ítélkezzünk.


Ajjaj.


Egyébként kivel történt ez a dolog, mert ha nem veled, akkor nagyon közel állhat hozzád, ha velünk akarod máglyára tetetni? :d

2013. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
"Nem menti fel őket" szerinted mindenkinek a te érzékeny lelkednek megfelelően kellene válaszolnia? Ha azokat személyeskedésnek veszed amiket a 1. veszekedő írt akkor kiváncsi vagyok hogy esne ha valaki bizonyos jelzőkkel illetne, nem spórolva a melléknevekkel... ;) egyébként is szerintem sokkal normálisabb élvezni egy vitát mint azt várni hogy valakit aki nem ismer fel valakit aki köszön neki mindenfélének neveztetni egy kérdésben. Annyira szerintem nem felháborító hogy ilyen olyan paraszt legyen, lehet hogy csak nem bírja az illetőt vagy nem látta
2013. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Egy idegennel kapcsolatban, aki úgy viselkedett, ahogy. Megvan róla a véleményem: embertelen. Ergo nem bunkóztam le. Melléknevek gyanánt pedig nem jószívű jelzőket várok, ez is igaz. Azt várom még, hogy bátran leírja bárki, amit gondol. Bele sem szóltam volna, ha valaki nem rögtön személyeskedéssel nyit. Nem a kifogásom gyenge, hanem az, ahogy idejött az, aki adiosszal elköszönt, és az, hogy az itteni oldal viselkedése bármilyen bunkóság ellenére tök korrektnek minősül. Felelősségre vonhatsz, ha majd én 1. nem a feltett kérdésre válaszok 2. ha a kérdésemben hasonlóan viselkedek 3. ha bunkózom. Addig nem.
2013. okt. 22. 21:20
 25/36 anonim ***** válasza:

"Hát, ha les.za.nák, és nem veszik észre a saját viselkedésüket, az még mindig őket fogja minősíteni, nem pedig engem."

És az boldoggá tesz téged hogy a saját sztenderdjeid szerint bunkónak számít? Lehet hogy neki az a normális, megszokott, nem érdekli vagy úgy érzi jól magát, azon a napon épp úgy alakult. Téged meg akkor a kérdésed milyennek minősít? Látom erre kerülöd a választ, hogy miért akarod x-y-t bizonyos szavakkal illettetni.

2013. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Épp írtam a válaszom, ezt nem vettem észre. :D Most akkor az a bajod hogy nem szó szerint lebunkóztad. Jó, akkor le embertelenezted. Most jobb?
2013. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

"Továbbá nem ítélkezel, de tőlünk elvárod, hogy ítélkezzünk. "


Úgy nevezed, ahogy szeretnéd, én csak egy kérdésre akartam választ kapni. Jelzők is jöhettek volna, nem érdekel. Ennek annyi lett volna a végeredménye, hogy megtudom, mit gondolnak egy ilyen esetről, nem több. Egyébként számomra teljesen ismeretlen volt, mindössze zavart, ahogy bántak vele a közelemben.


"szerinted mindenkinek a te érzékeny lelkednek megfelelően kellene válaszolnia?"


Tehát az már érzékenységnek minősül, ha elvárom, hogy normális hangnemben szólal meg valaki? Nem, ez nem az érzékeny lelkemnek szól, hanem annak, hogy rendesen reagáljunk, normális stílusban, nem pedig állatként. Ha pedig valaki így viselkedik, ahogy a kérdésben (és ez nem én voltam), annál ne spóroljanak a melléknevekkel. Velem sem kellene, de majd csak akkor, ha én viselkedek úgy, ahogy a kérdésben vagy kezdek el bunkózni. És leírom, immár többedjére: nem arról van szó, hogy nem látta, mert már jeleztem írásban, hogy tudatosan történt, közvetlen közelről. Ha meg nem bírja, akkor sem így járja. Szerintem.

2013. okt. 22. 21:26
 28/36 A kérdező kommentje:

"Most akkor az a bajod hogy nem szó szerint lebunkóztad. Jó, akkor le embertelenezted. Most jobb?"


Jobb. Írhattam volna "vérlázítót" is. Mert az volt.


Hogy boldoggá tesz-e engem? Nem mondanám. Egyszerűen csak a saját értékrendem úgy diktálja, ahogy. A kérdés engem milyennek minősít? A saját szavaimmal? Érdeklődőnek.

2013. okt. 22. 21:30
 29/36 anonim ***** válasza:
51%

Még mindig nem írtad, hogy ki az az illető, akit nem ismert fel ez a minősíthetetlen viselkedéssel bíró emberi lény. :D



Szerintem te vagy az, de mindegy is. Tele vagy feszültséggel.


Ha meg nem te vagy, az akivel történt szerintem már nem is emlékszik rá, te meg itt húzod fel magad.

2013. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Miért akarom x, y-t ilyen jelzőkkel illettetni? Ahogy mondtam: érdeklődésből. Hogy lássam csak engem piszkál-e az, hogy tudatosan nem tagadunk meg mást. Remélem, most jobb.
2013. okt. 22. 21:31
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!