Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelzőkkel tudnátok...

Milyen jelzőkkel tudnátok illeti azt az "embert", akit, ha felismerik valahol, letagadja, hogy ismeri azt, aki megszólította? Csak bátran, ne spóroljatok a melléknevekkel!

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 19:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi erovel te honnan veszed hogy en nem tudom milyen hangnemben beszelek? Akarkivel, es ugy beszelhetek ahogy csak akarok, egy ilyen oldalon nev nelkul. Miert kene kedvesnek lennem? Ez a kerdes amugy sem arrol szol. Igaz, bunkonak lennem sem "kene", de most epp ehhez volt kedvem, ezt hozta ki belolem a kerdesed. Azt sem tudhatod hogy mas kerdesekre hogy valaszolok, legfeljebb a veled valo vitazasom alapjan gondolhatsz dolgokat. Mindenki abbol itel, gondol valamire amit lat. Es mindenki maskepp latja a dolgokat. En eppen ennek lattam a kerdesed. Ennyi erovel en is mondhatnam hogy szerintem meg a te hozzaallasod rossz. Ez a sajat velemenyem, a tied meg a tied.
2013. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
34%
Mindegy ha erre azt irod hogy ismeretlenul itelkezem, akkor te is azt teszed. Es azt hiszed helyesen gondolod, ahogy en is azt hiszem nekem van igazam. Felesleges az egesz, ugysem vallanad be ha veled, es az tortent amit az elso valaszomban irtam. Mindenesetre orulok hogy valaszoltal nekem, szeretek vitazni. Adios es beke.~
2013. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Bocsáss meg, a szavak embere vagyok, nem az otrombaságé. (Azért leszek hosszú.)


"Ennyi erovel te honnan veszed hogy en nem tudom milyen hangnemben beszelek? Akarkivel, es ugy beszelhetek ahogy csak akarok, egy ilyen oldalon nev nelkul."


Nem beszélhetsz úgy. Emberek vagyunk, nem állatok, és az egymás mellett élés alapvető feltétele, hogy normálisan szólunk egymáshoz. Nehogy már ez újdonságnak hasson számodra. Hogy azzal takarózol, hogy név nélkül, az nem érv, sőt, az semmi.


"Igaz, bunkonak lennem sem "kene", de most epp ehhez volt kedvem, ezt hozta ki belolem a kerdesed."


Elég baj. Az, hogy nem ismered fel, hogy a bunkóság rossz tulajdonság, a te bajod. Nem is kevéssé.


"Azt sem tudhatod hogy mas kerdesekre hogy valaszolok, legfeljebb a veled valo vitazasom alapjan gondolhatsz dolgokat. Mindenki abbol itel, gondol valamire amit lat. Es mindenki maskepp latja a dolgokat. En eppen ennek lattam a kerdesed."


1. Nem a mással való beszédmódodról tettem említést, csakis arról, hogy te szóltál hozzám és amilyen hangnemben. 2. Igen, mindenki abból ítél, amit lát. Csak nagyon nem mindegy, milyen stílusban fejezi ki: ordenáré módon vagy normális hangnemben. 3. Tudod, én is sok kérdést, állítást látok ostobának, mégis empatikusan reagálok rájuk, mert ember vagyok, aki normális kommunikációra képes.


" szerintem meg a te hozzaallasod rossz. Ez a sajat velemenyem, a tied meg a tied."


Hadd tegyem hozzá, te akarod megidealizálni a saját - ahogy te büszkén állítod - bunkóságodat. Úgy feltüntetni, hogy semmi baj nincs vele. Ezért nem írhatod, hogy én ilyen meg olyan vagyok, mert veled ellentétben én nem kapásból személyeskedem, és nem mentem fel a saját bunkóságomat. Kár, hogy ezt magyarázni kell. Így igen, a véleményem az, hogy a te hangnemeddel van baj, személyeskedsz, és rossz a hozzáállásod.


Bocs, de nem bírom az olyan dolgokat, mint az erőszak, a bunkóság (ahogy te nevezed), és mindent igyekszem normálisan elintézni, nem pedig kapásból nekimenni a másiknak, empátia nélkül. És nekem így jó. A kérdésemben lévő ember idézőjelbe rakása pedig továbbra is embertelenség miatt van.

2013. okt. 22. 20:46
 14/36 A kérdező kommentje:

"Mindegy ha erre azt irod hogy ismeretlenul itelkezem, akkor te is azt teszed"


Mutass egyetlen olyan sort, amiben én "sírás" és hasonló szavakat használtam az itt töltött időm során bárkire! Nem fogsz találni, mert nincs. Úgyhogy nem, nem ítélkezek ismeretlenül. Te igen.


"Felesleges az egesz, ugysem vallanad be ha veled, es az tortent amit az elso valaszomban irtam"


Nem is vallok be olyasmit, ami nem igaz, mert ez csak egy csendes döbbenet volt legfeljebb, nem nyafogás. Ezen meg, mivel abszolút valótlan, nincs mit bevallanom.


Adios.

2013. okt. 22. 20:49
 15/36 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, ne hari, de azt írod, a szavak embere vagy, nem az otrombaságé.


Na most nem túl szép dolog, hogy ismeretlenül vársz jelzőket valakire, akiről azt sem tudjuk, ki ő, és azon kívül, hogy nem köszönt neked mit követett el.

Az is lehet, hogy nem vett észre.

2013. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
59%

Végigkövettem ezt a veszekedést, szórakoztatott. :DD Szerintem az adíjoszozó azért védte a 'bunkóságát' hogy veszekedhessen, lehet a valóságban nem is olyan. Szerintem túl érzékeny vagy, ez az INTERNET

Ha sokat gyakorizol már hozzászoksz és néha azon kapod magad hogy tök normáls kérdés felidegesít ha sz.r napod van ééés... :D (tapasztalat)

de lehet veled nem így lenne mert mások a sztenderdjeid vagy nemtom

Nem nagy dolog ám itt a bunkó válasz, először nekem is rosszul esett de hiába erőltetném másra hogy de rossz meg nem emberi ugyanugy les.za.nák!!

2013. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az előttem író válaszát is adom
2013. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Ezzel, amit írsz, csak az a gond, hogy nem velem történt, mint az elején mondtam, és más az, ha valaki tényleg bunkón viselkedik és más az, ha véleményt kérünk ki másokról, normál hangnemben. Ha valaki veszekedni akar, akkor veszekedjen azzal, akivel kell. Ez az internet? Igen, és? Érzékeny vagyok, de ha személyeskednek, azt nem tűröm. Azért, mert itt a többiek - állításod szerint - úgy fogalmaznak, ahogy, még nem menti fel őket. Szóval, ha érzékeny vagyok, az csak azért van, mert nem viselem el más faragatlanságát. Engem egyébként nem szórakoztatott a vita, csak teljesen feleslegesnek érzem ezt a kerülőutat.
2013. okt. 22. 21:04
 19/36 A kérdező kommentje:
Különben pedig igen, más az értékrendem. Nem tartozik bele más lebunkózása, embertelennek tartom azt, aki úgy tagad le tudatosan egy személyt, hogy ott van tőle megszagolható közelben, és ők régről jól ismerik egymást, és az értékrendem, ami a normális fellépésen alapul, távol áll attól, hogy elfogadjam, én vagyok a hibás vagy az érzékeny csak azért, mert nem eresztem el a szám, mint a piacon, ahogy attól is, hogy az ok nélküli érzékenyezést elfogadjam bárkitől is. Valamiért nem gondolom, hogy a személyeskedést érzéketlenül elfogadandó lenne. Ez van.
2013. okt. 22. 21:11
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, van némi ellentmondás az általad leírtakban.


Nem szokásod más lebunkózása, de felhívást intézel az emberekhez, hogy "ne spóroljanak a melléknevekkel" egy idegennel kapcsolatban, és azzal mented fel magad, hogy normál hangnemben teszed.


Ez gyenge kifogás, mert melléknevek gyanánt nyilván nem kedves, jószívű jelzőket várod.

2013. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!