Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jelzőkkel tudnátok...

Milyen jelzőkkel tudnátok illeti azt az "embert", akit, ha felismerik valahol, letagadja, hogy ismeri azt, aki megszólította? Csak bátran, ne spóroljatok a melléknevekkel!

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 19:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Bunkó paraszt. ÉS még szépet írtam... Szerintem az a legaljasabb dolog ha letagadod az ismerősödet. Ha nem kedveled vagy háborúban álltok akkor is illik legalább egy helo-t odanyomni az illető orra alá.
2013. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Amit írnék most,azért kitiltanának a moderátorok,így is ok nélkül akarnak törölni.Tökmindegy hogy csillaggal vagy anélkül akarom írni... FUCK OFF
2013. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
34%
Jajj, valaki nem koszont vissza es ide jottel sirni? Lehet hogy tenyleg nem ismert fel.. En sem koszonok vissza olyanoknak akikkel utaltuk egymast! Ezert bunko paraszt lennek? Hat legyen. Letagadni viszont semmi ertelme, az ismeretseg meg nem jelenti azt hogy baratok vagyunk.
2013. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Van az az ok, amiért meg tudnám érteni.
2013. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem sírni jöttem ide, sőt, elárulom, még csak nem is velem történt meg ez. De gratulálok, hogy mást ismeretlenül így minősítesz.
2013. okt. 22. 19:42
 6/36 anonim ***** válasza:
34%
Akkor megtudhatnam miert ilyen hangnemu a kerdesed, hogy meg az ember szot is idezojelbe teszed? Olyan mintha total fel lennel haborodva. Koszonom a gratulaciot! :)
2013. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért, mert embertelennek tartom, aki így viselkedik. Ez van. Másokat ismeretlenül minősíteni pedig elég nagy baj. Az, hogy ezt nem ismered fel, szintén.
2013. okt. 22. 19:51
 8/36 anonim ***** válasza:
51%
Abban mi a minosites hogy a kerdesed szamomra nyafogasnak hangzik? Tudtommal semmit nem allitottam rolad azon kivul hogy a kerdesed mi okbol lehet ilyen hangnemu. Ha neked ez minosites nem tudom mit gondolnal az itteni valaszok tobbsegerol, ahol az egesz eletedrol kepesek kitalalni dolgokat par mondat alapjan.
2013. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Az volt a minősítés, amilyen hangnemben reagáltál. Konkrétan az, hogy sírásról beszélsz velem kapcsolatban, miközben nem is ismersz. És te nem állítottál rólam mást? Rögtön épp az "ide jöttél sírni"-vel nyitottál. Hangnemre kérdezel rá, de te nem veszed észre a sajátodat. Amit pedig az utolsó mondatban állítasz, az nem fogadtatja el velem mások viselkedését. Nem fogadtatja el velem azt, hogy tömegével sem lehet másokról, akiket nem ismerünk, valótlanságokat, légből kapott dolgokat mondani. Mit nem lehet ezen megérteni?
2013. okt. 22. 20:27
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem az én kérdésem nyafogás, hanem a te hozzáállásod rossz.
2013. okt. 22. 20:29
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!