Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigarettázás az az igénytele...

A cigarettázás az az igénytelenség egyik jele?

Figyelt kérdés

Füstöt szív le a saját torkán a tüdejébe, sárgák lesznek a fogai, a bőre, a ruhája és nem mellékesen egészségtelen, és mindez a saját döntése.

A kérdés csak onnan jött, hogy az egyik bagós kolléga "igénytelenezett" le másokat, hogy hogy öltöznek, mit esznek stb.


ma 09:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is igénytelenség, ha valakinek ilyen egészségtelen szokásai vannak.
ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem túl van tolva a cigi miatti hiszti.


Engem is zavar a füst, de még vagy ezer dolog zavar, ami miatt nem hőzöng a fél világ.

ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%

#12

Mi van “túltolva” meg mi a “hiszti” azon, hogy vannak akik taszítónak találják ha valaki büdös? :D (ráadásul még csak nem is azért büdös mert pl egész nap tiszteletre méltó kemény munkát végzett melegben, hanem pusztán hobbiból, önként)

ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
75%

#13.

Nem beszélve arról, hogy nem csak a saját, hanem még a többi ember egészségét is károsítja az, aki dohányzik.

ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
9%

13

Aha, szerintem túl van lihegve.

Én próbáltam a cigit, de nem jött be, egyszerűen rossz az íze, így nem gyújtok rá, nincs igényem erre.


De amilyen hisztériázást egyesek letolnak az nevetséges. Ezt gondolom.

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
81%

#15

De miért hisztéria az, hogy van akit zavar olyasmi ami téged nem?

Most ennyi erővel egy dohányos írhatná, hogy az hogy szerinted rossz az íze az hiszti, és túlliheged. :D

ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
27%
Attol meg lehet valaki apolt, h dohanyzik. Multkor egy dagadt kollegam magyarazott ilyesmit aki mar reggel budos. Mondtam h nezz mar tukorbe es inkabb magaval foglalkozzon... kinek mi az igenytelen
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
12%

16

Engem is zavar a füst, ahogy még a dohányosok nagy részét is. Nem erről van szó, hanem a szélsőséges reakciókról.


Olyan árukapcsolásokat toltok, amiket konkrétan semmivel nem tudtok alátámasztani, csak valamitől fel vagytok pörögve és túráztatjátok magatokat minden hasonló kérdés alatt. Jelezni szeretném, hogy az idegesség és a stressz legalább annyira káros, mint a cigi. :))

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Nagyon sok dohányoson nem látszik, hogy dohányzik, nem sárga semmije sem, és nem büdös.

Míg nagyon sokan csak szimplán igénytelenek, ápolatlanok, pedig nem is dohányoznak.

ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
86%

"A kérdés csak onnan jött, hogy az egyik bagós kolléga "igénytelenezett" le másokat, hogy hogy öltöznek, mit esznek stb."


Miért, szerinted csak a dohányzás igénytelen?

Az nem, ha valaki nem megfelelően öltözik? Ha valaki koszos, ápolatlan? Ha valaki elhízott? Ha valaki iszik? stb.

ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!