Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigarettázás az az igénytele...

A cigarettázás az az igénytelenség egyik jele?

Figyelt kérdés

Füstöt szív le a saját torkán a tüdejébe, sárgák lesznek a fogai, a bőre, a ruhája és nem mellékesen egészségtelen, és mindez a saját döntése.

A kérdés csak onnan jött, hogy az egyik bagós kolléga "igénytelenezett" le másokat, hogy hogy öltöznek, mit esznek stb.


ma 09:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

#18

Hol láttál szélsőséges reakciót?

ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
14%

21

Ott, ahol mondtam: az ilyen és ehhez hasonló kérdések alatt.

De nekem mindegy amúgy, én ugyanúgy nem dohányzom, ahogy ti, csak egy kicsit kevésbé van felhergelve az agyam egy random társadalmi csoport ellen.


Nem veszem egy kalap alá Churchillt és az út szélén cigiző fogatlan segédmunkást, Albert Einsteint és segélyből olcsó bagót vásároló cigányt, a három szakképesítéssel rendelkező idegsebész ismerősömet és a dohányzó hajléktalant. Az meg, hogy ti nem vagytok képesek erre a distinkcióra, az nem az én problémám...


Ti abszolút egy kalap alá vesztek minden dohányost, és ahelyett, hogy egy káros és veszélyes szokásként aposztrofálnátok a cigaretta függést, inkább mocskolódtok céltalanul. Nekem oké.

ma 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
86%
Volt dohányosként mondom, hogy igen, igénygtelen. Utólag elszörnyedtem, mikor már én is éreztem más embereken a cigiszagot, hogy én is ilyen rohadt büdös voltam... És ne mondjátok, hogy nem mindegyik büdös, mert de. Mindenkin érezni, ők nem érzik magukon, mint ahogy én se éreztem anno magamon.
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"Miért, szerinted csak a dohányzás igénytelen?

Az nem, ha valaki nem megfelelően öltözik?"


De ő monkrétan arra mondta, hogy a másik nem márkás cuccokban jár (mint ó), hanem olcsókban. Nem a tisztasággal volt problémája. Erre mondta, hogy igénytelen.

ma 11:18
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

24: Ezt nem írtad, én meg nem vagyok gondolatolvasó.

De így még inkább semmi köze a dohányzáshoz az egésznek. Egyébként is hülyeség ilyet mondani, akár dohányos mondta, akár nem dohányos.

ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
25. Már hogyne lenne! Nyilván mert márkás cuccokban jár, ő azt hiszi magáról, hogy ő igényes és leszólhat másokat. Holott a bagózása a legtöbb ember szemében igénytelenebb, mint hogy ki milyen ruhában van.
ma 11:28
 27/30 anonim ***** válasza:

#22

Itt semmi szélsőséges nem volt.

ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
48%
26: Nincs. Hülyeség a márkákat nézni. Akárki mondja, akkor is hülyeség. Attól nem lesz valaki igényes, ha márkás ruhákban jár. És a dohányzás sem egyértelműen igénytelen. Ahogy már írta valaki, nem az alkesz, napi két dobozzal szívó, egyébként is igénytelen emberek dohányoznak csak.
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
78%
Igen, igénytelenség.
ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Igen.

Cigi+ kávé reggelire, napközben energiaital.

ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!