Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Melyik volt a leggázab...

Lányok. Melyik volt a leggázabb üzenet, amit egy pasi írt nektek?

Figyelt kérdés

#Gázos üzenetek
tegnap 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A "leggázabb"?


"- Te idefigyelj...ha nem jössz át, eskü nem viccelek, magamra nyitom a gázt!"


Kb. ez.

tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

"500.000 ért tudnál nekem hancúrozásra egy jó barátnődet?"

Most kaptam privátban, ha nem is az első, de a második hely megvan...

(4-5. voltam)

tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint én is megkaptam, amit a #12-es, de öt különböző alkalommal öt különböző válasz után.
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozzatok velük. Kiéhezett, nyomorék pasik lehetnek...
tegnap 23:42
 15/18 anonim válasza:
85%

Egy rém romantikus kis lúzerrel hozott össze a sors, aki amúgy aranyos, kedves, olyan kis nebántsvirág, csak barátnak alkalmas lett volna, de ő magasabb szintet akart. Levelet (igen, rendes kézzel írtevelet) kaptam tőle versel, mindennel. Meg 1x felhívott és énekelt nekem. Majdnem kinevettem szegényt.


Én nem bírom az ilyet, lehet valaki elalél ettől, de én metál vonalon mozgok, szóval gondolhatjátok 😅

ma 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#12: Ezt az üzenetet én is megkaptam ma.
ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A leggázabb az exemtől jött.


Nagyjából 2 oldalas takony-nyálon csúszás a bocsánatomért. Mindezt azután, hogy közöltem, hogy nem szándékozom többet beszélni vele.

ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdés miatt csajok, sejthettem volna hogy sok nyomorék pasi privátban bepróbálkozik. Pedig engem ezek érdekelnek, a lúzer pasikat meg tiltsátok le, hogy tudják hol a helyük. :)
ma 12:28
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!