Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Melyik volt a leggázab...

Lányok. Melyik volt a leggázabb üzenet, amit egy pasi írt nektek?

Figyelt kérdés

#Gázos üzenetek
tegnap 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátkoztunk, néhány találkozás után én eltávolodtam, mert unalmas volt, nem az én világom volt.

Aztán egyszer felhívott, hogy ráérnék-e vele találkozni x helyen. Mondtam, hogy nem értem, miről van szó, miért?

Azt válaszolta, hogy féltékennyé akarja tenni a barátnőjét.


Idióta. 😁😂🤦‍♀️

tegnap 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szakitottunk es szoban elmondtam miert, akkor utana ramirt, hogy de miert?
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tele volt helyesírási hibákkal. A pasi normálisnak tűnt, külsőre szimpatikus volt, de amikor megláttam a levelét egyből tiltólistára került.
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy fura, ijesztő "rajongóm", aki már a megismerkedésünket is egy durván túlszervezett terv alapján hozta össze, mint utólag kiderült, így a hideg kirázott tőle.

Tőle kaptam egy olyan sms-t egyszer, hogy "Mindent akarok tőled és veled, ami a jó ízlés határain belül van (de azt feszegeti)"

Lehet, hogy így elmesélve ez nem olyan gáz, de az egész helyzet nagyon bizarr volt, ez csak az utolsó csepp volt a pohárban...

tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
*a "véletlen" megismerkedésünket
tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Letiltottam egy muszlim férfit, mert hihetetlenül tolakodóan és gusztustalanul írt, majd megkeresett egy másik oldalon, egy másik név alatt és hosszasan taglalta, hogy feleségül fog venni, hogy én leszek a gyerekei anyja, hogy alig várja, hogy felvegyem az iszlám hitet, hogy láthasson csadorban és hasonló dolgok, amikre határozottan nem vágyok. Egyszer azt is hosszasan taglalta, hogy szerinte milyen lesz, amikor először leszopom. Ezt legalább öt különböző profillal eljátszotta. Évente egyszer-kétszer ír valahol, az biztos, hogy előadja a hősszerelmest, aztán meg engem szidjon, amiért nem vagyok vevő rá. Hat éve csinálja ezt, teszem hozzá, legalább húsz évvel idősebb nálam.
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hol szedted össze te lány? :D
tegnap 22:21
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Fent voltam (vagyis egy másik, jobban szűrt oldalon a mai napig fent vagyok) egy nemzetközi barátkozós oldalon (szeretek más kultúrákat személyesebben megismerni és jó nyelvgyakorlásra) és ott írt. Hamar tiltottam, aztán pedig megtalált Instagramon.
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Metionin ***** válasza:
89%
Egy teljes kiőrlésű úriember kb. egy napon át akarta megtudni, hogy szingli vagyok-e, avagy van-e férjem. Ez kb. 40 üzenetet jelentett, amiben egyszer sem sikerült egyik mondatot sem leírni. Este vettem észre, hogy reggel óta ilyenekkel bombáz: szgivagy e / vanfjed ! szigi vagy?! / fjed van e? / szija vane fjed vagy szigivagy? - és ezek minden lehetséges variációja, csak a helyes nem volt közte.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jujj. :D
tegnap 22:41
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!