Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, ha egy...

Csak engem zavar, ha egy vendég kakil az én otthonomban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy természetes dolog, de na... zavar. Ha már valaki 2 percnél tovább van a fürdőben minden bajom van, hogy tuti kakil... Volt, ahol a gyanúm be is igazolodott, ráadásul az ülőkénk is olyan lett... Most ugyanaz az illető (közeli rokon), megint nagy wc-re ment... Már be sem merek menni, mert a múltkori látvány is a fejembe égett.


Csak engem zavar ennyire? Meg most mit mondjak? "Érezd otthon magad, de a sz*rt inkább vidd haza"?



júl. 25. 17:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Menjenek ki a fűbe szarni, vagy kapar nekik a kutya valami lyukat!
júl. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
- Szia, nahát remélem nem a kaputelefonra keltél, biztos ébren voltál már így szombat délelőtt hétkor. Épp csak erre jártam tudod, gondoltam betoppanok egy kicsit meglátogatlak. Hogy vagy? Az jó! Figyelj már, ugye nem bánod ha használom a wc-t? Az a fránya kínai étel, tudod mondtam nem szabadna annyi csípőset ennem. Ja és amúgy kifogyott a wc papír majd cseréld ki! Na de rohanok is tovább, örültem a találkozásnak, sziaa!
júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
32. Nem jöhetsz be! Félek hogy összeszarod a wc ülőkémet! :)
júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!