Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, ha egy...

Csak engem zavar, ha egy vendég kakil az én otthonomban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy természetes dolog, de na... zavar. Ha már valaki 2 percnél tovább van a fürdőben minden bajom van, hogy tuti kakil... Volt, ahol a gyanúm be is igazolodott, ráadásul az ülőkénk is olyan lett... Most ugyanaz az illető (közeli rokon), megint nagy wc-re ment... Már be sem merek menni, mert a múltkori látvány is a fejembe égett.


Csak engem zavar ennyire? Meg most mit mondjak? "Érezd otthon magad, de a sz*rt inkább vidd haza"?



júl. 25. 17:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%
10es fúj de igénytelen vagy plázában hogy több ember szagolhassa? meg ki tudja ki volt ott előtted lehet pont egy hajléktalan tojt azon a wcn...gratulálok
júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%

11. Letörlöm fertőtlenítővel és akár körbe is rakom wc papírral, így képzeld el!

Ha menni kell, nincs mese, 5 évben ha 1-szer!

júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
12es de akkor is hogy képzeled hogy nem otthon? Fúúj... Tartsd vissza, nehogy már máshol menj el.
júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
13. Egy plázában senki nem foglalkozik velem. Egy vendégnél tudni fogják hogy én rontom a levegőt és nincs is képem hozzá!
júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Én nagyon igyekszem nem máshol csinálni. A szüleim hàza az én otthonom volt 20 évig, az màs. Amúgy ott sem megyek már el, ha nem muszáj. A rokonom 2x is indulása előtt ment el nálunk, így én nem mennék el máshol, idegennél pl. Ő viszont közeli rokonom nagyon, náluk én is elmennék, de csak ha már nagyon nem bírnám.

Nyilvános helyen nagyon ritkán mentem el, amikor már nagyon ki volt a hasam, de az nem pláza/suli stb volt, ott nem tudnék, hanem pl a munkahelyemen a másik emelet, ahol zárt fülkék voltak, nagyon jó szellőző rendszer és alapból illatosított volt a levegő + volt külön illatosító és fertőtlenítő is.😁 Mire onnan kijöttem már "nyomom" sem volt.

júl. 25. 20:28
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyan rokonok, ismerősök akik egyszerűen privilégiumot éreznek arra hogy más házába beszarjanak!
júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Van kerti budi is, majd oda zavarom ki őket ha megint ide pofátlankodnak! 😁
júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
69%
Hát kérdező, meg ne haragudj, de engem egyáltalán nem zavar, hogy egy vendég kakil a TE otthonodban...
júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Azzal nehéz mit kezdeni, ha ilyen igénytelen alacsony inteligenciáju rokonaid vannak. Legfeljebb azt teheted, hogy a lehető legritkábban hívod meg. És a vécét mosdót úgy alakítod ki, hogy minden tisztitóeszköz bárki számára elérhető legyen, ha mégis valami "baleset" történik.
júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
18: Ez megnyugtató.😅
júl. 25. 23:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!