Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, ha egy...

Csak engem zavar, ha egy vendég kakil az én otthonomban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy természetes dolog, de na... zavar. Ha már valaki 2 percnél tovább van a fürdőben minden bajom van, hogy tuti kakil... Volt, ahol a gyanúm be is igazolodott, ráadásul az ülőkénk is olyan lett... Most ugyanaz az illető (közeli rokon), megint nagy wc-re ment... Már be sem merek menni, mert a múltkori látvány is a fejembe égett.


Csak engem zavar ennyire? Meg most mit mondjak? "Érezd otthon magad, de a sz*rt inkább vidd haza"?



júl. 25. 17:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
A leggyönyörűbb az egészben hogy pont az ilyenek nem veszik észre hogy mennyire kellemetlenek. (hiszen alacsony az intelligenciájuk)
júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

"Volt, ahol a gyanúm be is igazolódott, ráadásul az ülőkénk is olyan lett..."


Miért? Az ülőkével törölte ki a seggét? 😄

júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
62%

A férjem húga rendszeresen kakil nálunk. Ez nem zavar ha kell hát kell.

Engem az zavar, hogy náluk 2 wc van. Egy lennt, ami az étkező /nappalira nyílik és egy fenn az emeleten, ahol csak 2 szoba van. Na vajon hova szokott eljárni kakkantani ebéd előtt vagy után? Nem is értem, hogy hogy nem képes felmenni szarni, ahol senki nem érezné /hallaná, hogy éppen a nagy dolgát végzi. Szóval engem ez bosszant nagyon. Meg múltkor nyitva hagyta az ajtót nálunk panelban. Van ablak, de na... Büdös volt :(

júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
23. Én nem értem ezeket az embereket! Na ezért NEM, SOHA!
júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Csak részben van igazad, amit amúgy szóvá is tehetnél az illetőnek, ami az igénytelenség, hogy szarosan hagyja a terepet, ez otthon is undoritó, nem hogy vendégségben. Ez a része oké, hogy zavar.

Az hogy valaki eszik és aztán menni kell egy természetes dolog, ezen pl röhejes dolog fennakadni. Főleg ha attól lett rosszul amit kotyvasztasz.

júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Megoldás: nem jönnek vendégek - mert mondjuk veszett a kutya (problem solved)
júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, nagyon gáz vagy ha rád jön anyádéknál és elmész. Hogy képzeled?
júl. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Pont ma volt nálam ilyen eset. Szétfröcsögte fossal a wct az illető. Azt hittem elhányom magam. A többi vendég előtt mondtam neki hogy jöjjön szépen és takarítsa le szépen amit oda fosott, mert én biztos nem fogom.

Tagadta először hogy ő volt. Majd nagy nehezen letakarította. Gondolom egyre cikibb volt neki a helyzet. Megkérdeztem miért nem használta a wc kefét, de nem tudott mit mondani.

Nem értem az ilyeneket, meg hogy letagadja..biztos beteleportált Dr.Strange és ő fosta össze.

júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
56%
Tegyél be egy mobil vécét valamelyik sarokba a vendégeknek.
júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
29. Ezek még azt sem érdemlik!
júl. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!