Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy szülő ennyire...

Hogy lehet egy szülő ennyire fillérb@szó?

Figyelt kérdés

Jön hozzám egyik ismerősöm 2 napra erre elkezdi apám "én nem etetek senkit erre készülj fel"

Egy az nem vagyunk csórók, kettő ha én megyek hozzá én is ugyanúgy elvagyok ott látva. Meg különben is azalatt a 2 nap alatt megeszik kb 2-3 tányér kaját, most hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú és toxikus?



2023. febr. 9. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Ne a mások pénzén gazdálkodj
2023. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Én ilyen helyre nem hívnék vendéget. Kellemetlen lesz neki is, neked is.
2023. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Igaza van apádnak meg ha ő pl szeret otthon meztelenkedni, vagy egyéb dolgot csinálni, akkor most ismerősöd miatt ne tegye. Ez nonszensz. A másik meg ha ismered apád hozzáállását, akkor minek hívsz vendéget.
2023. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg paraszt az apád. Anyád mit mond?
2023. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1. Nem máson pénzén gazdálkodok én is ugyanúgy eljárok néha vásárolni, vagy főzök takarítok nehogymár ne jöhessen hozzám senki.


2.Nekem aztán nem lesz kellemetlen, mert anyum meg egy tündér ilyen szempontból ő mindig körbeugrálja a vendégeket akárki jön. Szóval ő is velem van, meg amikor itt van valaki apámnak sincs nagy szája csak amíg nincs itt valaki. Egyébként sem én hívtam hanem ő kérdezte eljöhet-e.


3. Amikor neki a hülye haverjai itt vannak én sem járkálok fehérneműben a lakásban, vagy hallgatok zenét hangosan bírja ki ő is.


Ilyenkor hol van a magyarok nagy hozzá állása, hogy vendég éhen ne maradjon és a vendégszeretet?

2023. febr. 9. 16:31
 6/19 A kérdező kommentje:
4. Anyum az örül neki, hogy nem csak egyedül ülök itthon / nem csak én megyek mindig máshova. Ő szereti a vendégeket és a barátaimmal beszélgetni.
2023. febr. 9. 16:33
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem apád dolga főzni,vendégül látni, hanem anyádé vagy a tied.
2023. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Apádnak vegyetek fél liter Royalt,aztán betakarózik aprótéglával egy időre.
2023. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszi az infót.
2023. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
Oké, takarítasz ami alap, fizeted a magad dolgait ami megint csak alap, ettől még a tulaj dönti el ki mehet oda, akárhogy hisztériázol.
2023. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!