Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy szülő ennyire...

Hogy lehet egy szülő ennyire fillérb@szó?

Figyelt kérdés

Jön hozzám egyik ismerősöm 2 napra erre elkezdi apám "én nem etetek senkit erre készülj fel"

Egy az nem vagyunk csórók, kettő ha én megyek hozzá én is ugyanúgy elvagyok ott látva. Meg különben is azalatt a 2 nap alatt megeszik kb 2-3 tányér kaját, most hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú és toxikus?



2023. febr. 9. 16:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%
Hülyeség..én sem azért vállaltam gyereket,hogy gyerekkorában vigyem játszótérre,játszóházba, zsúrokra, hívjam át a kis barátait, aztán kamaszkorában (amikor még nem is fixen keresőképes) meg letiltsam a barátairól. Érted,nem azért nevelsz fel egy embert,hogy aztán szétcseszd az addigi munkádat felesleges tiltásokkal.
2023. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem mások pénzén gazdálkodsz, akkor arra a 2 napra veszel kaját az ismerősödnek. Probléma megoldva
2023. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
A szülei nem "mások"...
2023. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%
Ezek szerint felnőtt vagy már,van jövedelmed, és számodra nem gáz hogy a szüleid házába hívsz meg ismerősöket aludni?
2023. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom...nem. Ha van jövedelmem,beleszállok,de ha még nincs vagy diákmunkát csinálok,nem várnák el a szüleim. Parasztság nem fogadni egy vendéget,pláne,hogy ő is meg szokta vendégelni a kérdezőt. Az is parasztság,ha nem kínálják étellel. Az én szüleimmel is volt probléma bőven,de attól még felnőtt koromban is a gyerekük vagyok. Az én gyerekem barátait is meg szoktam vendégelni.
2023. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugytunik kiegett, negativ ember mint mostanaba a legtobben. Hany eves vagy am?
2023. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Most 2-3 tányér kajába tényleg senki se hal bele főleg,hogy te is eszel náluk szóval így korrekt.Én se tudom,hogy lehet valaki ennyire bunkó és fukar.
2023. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

14. nem mivel fiatal vagyok és nincs saját lakásom, albérletet fenttartani meg annyi spórolt pénzel ami nekem van jelenleg kockázatos. Nem olyan időket élünk, hogy az ember már 18-20 évesen saját lakásba tudjon élni.


16. 20 éves.

2023. febr. 11. 18:43
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem, férfi/fiú vagy igaz? Komolyan elgondolkodtam, ha ismerősöd helyett egy lányt fogadnál 2 napra, azt is megtiltaná apád? XD Elköltözni nyilván nem tudsz, de akkor se emberi kapcsolataid, se párkapcsolatod ne legyen? Hihetetlen milyen bunkó szülők vannak.
2023. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!