Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, ha egy...

Csak engem zavar, ha egy vendég kakil az én otthonomban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy természetes dolog, de na... zavar. Ha már valaki 2 percnél tovább van a fürdőben minden bajom van, hogy tuti kakil... Volt, ahol a gyanúm be is igazolodott, ráadásul az ülőkénk is olyan lett... Most ugyanaz az illető (közeli rokon), megint nagy wc-re ment... Már be sem merek menni, mert a múltkori látvány is a fejembe égett.


Csak engem zavar ennyire? Meg most mit mondjak? "Érezd otthon magad, de a sz*rt inkább vidd haza"?



júl. 25. 17:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, ugye te se wcztél soha sehol csak a saját lakásodban? A szüleidében sem igaz?
júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem zavar.

Az zavar, ha bejelenti, hogy miért megy a vécére és/vagy, mintha tényleg otthon lenne, fél órát tölt a budin.

Az is zavar, ha nem hagy "rendet" maga után.


Különösen gáz, ha pl. a vécé az étkezőre nyílik, ahol a többiek esznek-isznak, beszélgetnek, és az ajtónyitáskor.... Ha olyan a lakás/ház, hogy a vécé el van különítve, kevésbé probléma.

júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavarna, ha nem hagy rendet maga után. Önmagában az, hogy elmegy, nem érdekel.
júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban zavarna ha vendég bekakilna saját házamban mert azt gondolja hogy kibírja majd hazáig és nem akar ott elmenni wcre. Ha kell neki akkor miért ne mehetne el? Mi van ha nem bírja ki hazáig? Rájöhet bármilyen hasmenés és ha menni kell akkor menni kell.
júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Igazad van, és bennem felmerülne az az aggasztó kérdés, hogy mi van ha hasmenése van a főztömtől, és nem bírná ki hazáig?


Az természetesen alap, hogy rendet hagyunk magunk után.

júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Szerintem normális ha egy kicsit irritál, az viszont nem, ha tudatosan is sokat kattogsz rajta.
júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a kedves Kérdezőt a sokk taszítja. Nem a fő kérdés a fő kérdés. :)
júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
29%
Hozzánk két rokon is járt és mindkettő elment szarni, már kivoltam tőlük, de ezek mindenhol ezt csinálják, annyit zabálnak mint 500 ménes!
júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
25%

Most, hogy átgondoltan a kérdést, engem is zavarna.

Én mindig, minden reggel megyek.

Az első kv megindítja. A munkahelyre sem viszem be.

Ott is zavar ha valaki nagyvécézik.

júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
44%

"Kérdező, ugye te se wcztél soha sehol csak a saját lakásodban? A szüleidében sem igaz?"


Én otthon intézem el, max. a plázában, ritka kivétellel a munkahelyen!


Eszembe se jut rokon/barát/barátnő/ismerős házába becsinálni!


Az egyéni bioritmus, anyagcsere amúgy is olyan mint a svájci óra, csak jól meg kell figyelni! Az enyém megengedi hogy otthon végezzem legtöbbször!


De vannak praktikák! Pár nap után lehet figyelgetni, ha esedékes akkor már nem iszunk-zabálunk előtte mert az kinyomja!


Művészemberek, őrök is tudják hogy "fellépés" előtt vissza kell fogniuk magukat!


Ne úgy járjanak mint Shakira, aki a wc papírt maga után húzva ment ki a színpadra!

júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!