Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért divat az áldozathibáztat...

Miért divat az áldozathibáztatás Magyarországon?

Figyelt kérdés

júl. 22. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
89%

Az itteni válaszaidat összefoglalva:


"Te is bántalmazó vagy."


("15# Szerintem te is bántalmazó ember vagy.")


Megjegyzés: Szerintem az egész világ bántalmazó!

júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:
51# Röhögj csak nyugodtan.. Pont a magadfajták miatt lesznek öngyilkosok az áldozatok, mert nem vették komolyan a jeleket. Mert elintézték annyival, hogy ez semmiség, biztos eltúlozza a dolgot, hazudik.. Egy ilyen világon mondjuk nincs is túl sok értelme élni, ahol ilyen emberek vannak.
júl. 23. 13:50
 53/72 anonim ***** válasza:

nem vették komolyan a jeleket. Mert elintézték annyival, hogy ez semmiség, biztos eltúlozza a dolgot, hazudik..


Az ugye megvan, hogy nem ez az áldozathibáztatás???

júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 A kérdező kommentje:
53# De ugyanarra a gondolatmenetre épül. Vagy az áldozatot hibáztatják, vagy megkérdőjelezik, hogy az biztos nem úgy volt, hazudik, vagy elbagatellizálják, nem törődnek vele. Le se szarják egyébként, még sok esetben akkor se, ha vér folyik, vagy megölik az áldozatot. Elintézik annyival, hogy pedig jó embernek tűnt, nem nézték ki belőle, vagy hogy nem ismertük, zárkózottak voltak. Annyi ilyen eset van a hírekben is.
júl. 23. 13:57
 55/72 A kérdező kommentje:
Vagy hozhatnám példának ezt a szolnoki kalandparkos esetet, itt Gyakorin írták többen is, hogy jól szórakoztak azon, amikor látták hanyatt esni a kisgyereket, meg hogy fel van fújva a sztori, meg megérdemelte a gyerek. Azóta törölve lettek ezek a kommentek, de a szememmel láttam. Sőt, abban is biztos vagyok, ha belehal a gyerek, akkor is lett volna pár idióta, aki ünnepelt volna.
júl. 23. 14:00
 56/72 anonim ***** válasza:
54, nem, nem ugyanarra.
júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:

"Nem, te csak csámcsogni akarsz a másik problémáin."

1. Háromszor írtad ki ugyanazt a kérdést. Miért? Mi célból?

2. Felteszel egy általános kérdést, de a problémádra megoldást vársz.

3. Miért rugózol heteken keresztül ugyanazon a témán?

4. Kicsit uncsi, ha ugyanúgy általánosságban kérdezel már 3-szor, de a problémádat nem vagy hajlandó leírni, mert ők. az idézett rész miatt.

5. Ha valaki mást ír, mint amit te vársz a kérdésedre, rögtön rávágod, hogy áldozathibáztató. De milyen jogon mered ezt! Csak azért, mert nem azt a választ írja, amit az egód akart?

5. Miért sírsz és panaszkodsz állandóan?

6. Akinek problémája van, az leírja, nem titkolja. Neked akkor ezek szerint nincs is akkora problémád, mert a folytonos kérdésirogatásból mindig ugyanaz jön le, hogy te nem akarod megoldani a problémádat, csak az kell, hogy valaki figyeljen rád. Ha valami nem tetszik neked, óvodás módjára rásütöd a másikra azt, hogy áldozathibáztató minden ok nélkül és nem is használod az eszedet közben. Nem mi vagyunk a rosszak, egyszerűen te nem akarod meghallani azt, ami neked nem tetszik.

júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:

"biztos eltúlozza a dolgot"


Aki eltúlozza a dolgokat az te vagy Kincsem!

Folyton erre van ráállva az agyad!

júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:
57# Írtam példákat pár sorral fentebb. Miért sírok, panaszkodok? Ezt annak a szemébe is mondd légyszi, akit egy pedofil megerőszakolt kiskorában. Szerintem te az a fajta ember vagy, aki élvezkedik a másik nyomorán, sőt tevőlegesen hozzájárul, hogy minél rosszabb legyen neki. Süt belőled a rosszindulat.
júl. 23. 14:07
 60/72 anonim ***** válasza:
júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!