Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért divat az áldozathibáztat...

Miért divat az áldozathibáztatás Magyarországon?

Figyelt kérdés

júl. 22. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:

"itt Gyakorin írták többen is, hogy jól szórakoztak azon, amikor látták hanyatt esni a kisgyereket, meg hogy fel van fújva a sztori, meg megérdemelte a gyerek."


Azt ugye tudod hogy ez csak pár betegelméjű barom akire megint rá vagy feszülve! Az ország 99%-a elítéli ezt az esetet!


Ajánlom szörfözgessél egyet a hírportálok Facebookján és olvasd el az ottani több 100 kommentet!

júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
0%

#59

Nem arra vagyunk kíváncsiak, hogy Juliskát bántalmazták, hanem a te konkrét példádat, ami veled történt, mert biztos, hogy bántottak téged, ezért írtál ki erről már háromszor kérdést. Nekem eszembe nem jutna erről a témáról, de még egyszer se kiírni kérdést, nemhogy háromszor.


Szóval, akkor egy pedofil bántott téged, amit nem tudtál még feldolgozni? Pszichológushoz, vagy pszichiáterhez jársz-e?


Én az a fajta ember vagyok, aki őszinte, de pont a magadfajták nem akarják meghallani az őszinteséget.


Még egyszer megkérdezem: miért írtad ki háromszor ugyanazt a kérdést?

júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
42%
Súlyos formája a pszichés zavarnak hogy ami a belső világomban végbemegy azt az egész világra kivetítem. Kap egy belső színezetet, nincsen polarizálás, objektív látásmód.
júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:
62# Nem, azt csak példaként írtam. Hoztam más példákat is, pl kalandparkos eset. De mindenhol ezt látom egyébként.
júl. 23. 14:27
 65/72 anonim ***** válasza:

Kérdező, bocsánat, hogy ezt írom, de szerintem te egy értelmi fogyatékos ember vagy, akit bántott szexuálisan a gondozója. Abból gondolom, hogy értelmi fogyatékos vagy, mert többször feltettem neked a kérdést, hogy mi a te történeted, de mindig mellébeszélsz, más példákat hozol fel, mintha egyszerűen nem értenéd, hogy mit jelent az, hogy a te problémád, mi történt veled.


Tudom, most megint jönni fog a már betanult szöveged, hogy áldozathibáztató vagyok. Egyáltalán, tudod-e azt, hogy mit jelent az, hogy áldozathibáztató ember?

júl. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:
Csak itt is olvasom a kommenteket. És ez az attitűd van mindenhol.. Ha a családban verik a gyereket, akkor az ő hibája, miért nem költözik el.. Akkor is, ha kiskorú. Ha lelkileg bántalmazzák: jajj, de érzékeny lelked van, örülj inkább, hogy nem öltek meg. A lelki bántalmazás nem is bántalmazás, ugyan már.. Felfújod a dolgot. Biztos te provokáltad ki! Miért nem költöztél még el a szüleidtől, miért vagy ennyire életképtelen? Aki olyan hülye, hogy hozzáment ehhez az őrült pasihoz, meg is érdemli, hogy megveri.. Megerőszakolták? Minek vett fel rövid szoknyát? Ilyen és ehhez hasonló mondatokat láttam, hallottam, olvastam.. Mert ez a szint kb... 33 éves férfi vagyok egyébként.
júl. 23. 14:34
 67/72 anonim ***** válasza:

Ha felveszel egy rózsaszín szemüveget akkor mindent rózsaszínnek látsz.

Ez egy szubjektív látásmód, pont úgy mint az "áldozathibáztatás".

Csakhogy a szürkének is 50 árnyalata van és a világ színes!


[link]

júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:
65# Nem, egyik sem talált.
júl. 23. 14:37
 69/72 A kérdező kommentje:
65# Semmi közöd hozzá, hogy mi az én történetem. Ez egy téma általánosságban. Ne vájkálj a magánéletemben.
júl. 23. 14:41
 70/72 anonim ***** válasza:
33 éves férfi létedre elég korlátolt felfogású és hisztis vagy, vagy esetleg nőként definiálod magad férfinek? Tudom ez a mai világban már divatos, nem feltétlenül kell szégyellni. Miért fontos hogy ezt kihangsúlyozd?
júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!