Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért divat az áldozathibáztat...

Miért divat az áldozathibáztatás Magyarországon?

Figyelt kérdés

júl. 22. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
32# Tudod, a szerencse forgandó.. Te is kerülhetsz még kiszolgáltatott helyzetbe. Magas lóról lehet nagyot esni. Érezni az arroganciát és fölényeskedést a szavaidból.. Te is kerülhetsz még lentre és amilyen tapló vagy, meg is érdemled. Cseppet sem sajnálnálak.
júl. 23. 10:14
 42/72 A kérdező kommentje:
32# Fura módon én nem szoktam mások nyomorán röhögni. Soha.. Soha nem láthattál engem, hogy röhögnék bárki fájdalmán, vagy balsorsán. Ellentétben veled. Ebből is látszik, hogy nem tiszta a lelked.. Jellemtelen vagy.
júl. 23. 10:31
 43/72 anonim ***** válasza:
43%

Még egyszer felteszem a kérdést, hátha 20-szorra fel tudod fogni: mi a konkrét bajod? Leírnád kifejtve?!


Attól megoldódik a problémád, ha állandóan nagy általánosságban felteszed ugyanazt a kérdést többször? Mint akinél beakadt a lemez.

júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:
43# Nem fogok neked magyarázkodni. A kommentjeid alapján egy kárörvendő, végtelenül gonosz ember vagy. És még nevetsz is rajta.
júl. 23. 12:09
 45/72 anonim ***** válasza:

#44

Te már az előző két kérdésednél se voltál hajlandó leírni. Mivel minden eset más, hogy várhatod el, hogy segítsenek neked, ha arra nem veszed a fáradtságot, hogy az itt jelenlévőket pontosan tájékoztatod a problémádról.

Kiírsz egy kérdést..és.. a te problémád ezzel megoldódik? Kétlem.


Remélem nem fogsz még húsz ugyanilyen kérdést kiírni a semmiről. Egyébként pszichésen rendben vagy? Képes vagy felfogni és megérteni az itt leírtakat?


Te itt úgy nem fogsz tudni érdemben hasznos választ kapni, ha nem vagy hajlandó leírni a saját esetedet. Mégis ettől a 3, ugyanolyan kérdéskiírástól mit vársz?


Te miért vagy áldozat? Mi történt?


Attól, hogy hisztizel, nem fog megoldódni semmi.

júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
10%
43 Attól se fog megoldódni a problémája ha részletesen leírja hogy csámcsoghass rajta. Tudjuk hogy ki vagy éhezve a pletykákra az unalmas munkanapokon, de hát nem fog mindenki téged kiszolgálni. Biztos van elég ember a környezetedben akikre lecsaphatsz, és pl nem is javasolnám senkinek hogy részletesen ecsetelgesse a bajait a gyakorin se így se privátban. Általános témáról általánosan lehet beszélni, mindenkinek vannak erről a témáról konkrét élményei amiket a környezetében látott.
júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
46, de látod, hogy aki meg általánosságban ír, arra rá se bagózik a kérdező, mert az számára nem érdekes...
júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:

#46


Drágaság, általánosságban 50-50% minden.


Vannak helyzetek, mikor valóban az áldozat a sértett fél

Viszont vannak olyan helyzetek, mikor az adott rossz helyzet elkerülhető lett volna, és akkor nem is lenne áldozat se.


Na, ezt már leírtam a 3 kérdés közül valahol, és megkaptam, hogy áldozathibáztató vagyok.


Mintha a falnak beszélnék.


Minden szituáció más, ezért lenne jó leírni a konkrét problémát.

júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 Szolovjov ***** válasza:
11%
Libernyák módszer. A bűnözőt védik, mert neki jogai vannak. Az orosz modell a helyes: a súlyos bűncselekményt elkövetett börtöntöltelék nem ember, nincsenek jogai.
júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
48# Nem, te csak csámcsogni akarsz a másik problémáin. És a kommentjeidet ítélve, semmi jóindulat nincs benned. Más baján, problémáin nevetsz, pedig tudatnád, hogy egyszer fent, egyszer lent, te is kerülhetsz hasonló helyzetben. Te a saját kis önző életeden kívül senkire sem vagy tekintettel és nevetsz azon, ha valakivel valami baj történik. Önző vagy, a másikkal meg ott tolsz ki, ahol csak tudsz.
júl. 23. 13:29
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!