Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért divat az áldozathibáztat...

Miért divat az áldozathibáztatás Magyarországon?

Figyelt kérdés

júl. 22. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
80%

7-es nem ezt írta, kérdező.

Nyilván az erőszakra semmi nem jogosít fel senkit.

Viszont egy erőszakos ember, aki bántalmazta korábbi barátnőit, nem fog senkivel sem kedves és türelmes lenni.

júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
55%
8-as ne viccelj már, ez nem így megy. Jön az ürge, közli az új nővel hogy 2 exe is elmebeteg nő volt akik megtámadták és hisztiztek, ő meg néha max megvédte magát, mindezt kis ártatlan fejjel és bájos arccal, és meséli a kitalált sztorikat a nőkről. Jön 1-2 ismerős, azok mondanak esetleg valamit hogy ők is úgy tudják az ürge erőszakos, de ott van mellette a 100 másik ismerős akinek ugyanígy előadta magát hogy ő a világ szentje, nyilván az új nő nem fog gyanakodni mert nem ismeri a valós verziót. Nem bonyolult, csak egy kicsit bele kell gondolni.
júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:

#12: nem hinném el neki.

Én alapból gyanakvó típus vagyok.

júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyanakvó típus vagyok, és arra gyanakszok hogy van olyan ember akinek elhinnéd.
júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
83%

Tök jó, hogy a 7-es kommentben leírtam, hogy NEM jogosítja fel, hogy megverje. Erre az agysebész kérdező benyögi, hogy de én most azt hiszem.


Hagyjuk már egymást békén.


Itt a kérdező megint egy tipikus áldozatka, aki mindig arccal szalad bele a bajba, és jött vitatkozni, meg magáról levenni mindennemű felelősséget.


Akkor tudod mit? Kövesd is el ugyan azt a hibát életed végéig minden egyes alkalommal. Nem mintha a sajnálat utólag bárkin is segítene, de ha neked jól esik, hát hajrá.


Aki az elkerülhető bajba direkt belegyalogol, mert az ésszel élés az "áldozathibáztatás", azon felesleges túlórázni. Saját magától nem lehet megmenteni egy felnőtt embert.

júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 A kérdező kommentje:
15# Szerintem te is bántalmazó ember vagy.
júl. 22. 23:29
 17/72 anonim ***** válasza:
32%
A 15-ös 100% bántalmazó. Hát ezek mennek meg a bárányfelhők.
júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
Mert ez a mániád!
júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy divat lenne. De egyébként simán vannak olyanok akik tehetnek róla, ha így járnak pl amikor benne maradnak egy ilyen kapcsolatban. Ha megveri a pasi 1x akkor a pasi a szemétláda, ha többször is, mert a nő vele maradt, akkor a nő a hülye. Tetszik vagy sem, Ez ennyi.

Vagy ha nem jelentik fel az erőszaktevőt, ezért az megússza ,sőt, bánthat másokat is, vagy

esetleg visszatér a korábbi áldozathoz és újra megtörténik a dolog.

júl. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
53%

"Vagy ha nem jelentik fel az erőszaktevőt, ezért az megússza, sőt, bánthat másokat is, vagy esetleg visszatér a korábbi áldozathoz és újra megtörténik a dolog."


Mint például a "drága" karatemester incidens. Szegény gyerek! Az a gyökér most jól beszopja a répát!

júl. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!