Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, örültök hogy nem...

Lányok, örültök hogy nem férfinak születtetek?

Figyelt kérdés
A nőknek sokkal jobb és könnyebb életük van mint a férfiaknak. Biztos hatalmas öröm lehet hogy szép nőnek születtetek, és mindent elérhettek az életben minimális erőfeszítéssel. Nőként nem kell, balasetveszélyes munkát végeznetek, házat építeni, mindíg erősnek lenni, udvarolni, fizetni a randin. Már attól értékesek vagytok hogy szép nőnek születtetek. A férfi csak arra jó hogy lövöldözésnél pajzsként szolgáljon és feláldozza az értéktelen életét értetek.

#Hawaii #Hawaii női élet
júl. 19. 14:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/122 anonim ***** válasza:
81%

#10


Felraksz egy tampont és ott hagyod napokig? Csak mert ha az ember csinálna valamit, akkor eleve szívás hogy nézni kell az órát, x időnként mosdó közelébe KELL jutni. Éjjel nem a legjobb a tampon, lehet az átázással küzdeni. Aki nem tud/akar tampont vagy kelyhet használni, annak pedig nappal is ott az átázás problémája (kamaszkorom "kedvenc" emléke, mikor véres nadrágban kellett hazamennem a suliból többször is). A TSS nem gyakori, de létező dolog, gondolom az is csak hiszti.


És akkor arról még nem is beszéltem hogy nem mindenkin segít a fájdalomcsillapító nyilván. Szerencsére nekem nem görcsöl a hasam, de bármi más fáj, semmilyen gyógyszer nem hatott eddig, szóval hajamra kenhetném a fájdalomcsillapítókat... Cserébe nekem pl megy a hasam ilyenkor egy hétig. Érted, minden 4. hetet végigf0som, és ha nem lelkesedek ezért az már hiszti? :D


Az meg, hogy "akinek betegsége van az kezeltesse", hát nyilván minden így működik, bármi rosszat tapasztalok akkor elmegyek dokihoz és másnapra már meg is van oldva minden, hiszen nem létezik se rossz ellátás, se gyógyíthatatlan betegségek.

júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/122 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk én is a tizeshez csatlakozom. A menstruációbol annyit eszlelek hogy első nap egy fájdalomcsillapító, aztán utána már csak cserelgetem a betétet...nem azt mondom hogy ez egy jó dolog,meg nem lennék meg nélküle de azért nem akkora katasztrófa (legalábbis normál esetben.. sajnos akinek betegség miatt sokkal rosszabb az más természetesen)
júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/122 A kérdező kommentje:
Csak a nyomik műttetik át magukat. Ha valaki férfinak születik arra nincs megoldás.
júl. 19. 15:28
 24/122 anonim ***** válasza:
67%

20

Hogy lehetsz ilyen hülye? Sehol sem hasonlítottam középkori kínzáshoz, azt mondtam, hogy nagyon kellemetlen. Tanulj meg olvasni.

júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/122 anonim ***** válasza:
8%

#21 mert ha férfi lennél, akkor soha nem fosnál meg soha nem fájna semmid, mi?


Jaj nézni kell az órát hogy mikor menj tampont cserélni, úristen ilyesmit még az ellenségemnek se kívánnék!! Ekkora borzalmat elképzelni is szörnyű.

júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/122 anonim ***** válasza:
12%
#24 nem ahhoz hasonlítottad, csak olyan szinten dramatizálod túl, mintha 4 napig forró piszkavassal kínoznának🤣
júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/122 anonim válasza:
8%
#25. Nekem nőként sem fáj soha semmim. Ennyit erről.
júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/122 anonim ***** válasza:
59%

26

Az nem én voltam, de ne zavarjon, idióta.

júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/122 anonim ***** válasza:
49%

#25

Ja, nem tudtam hogy a férfiaknak is fixen hasmenésük van életük negyedében. Eddig egy férfi ismerősöm se említette ezt, nők viszont már többen is.

Ha újra elolvasod a kommentem, akkor láthatod hogy nem a "borzalom", hanem a "szívás" szót használtam. Igenis nagyobb szívás ilyenkor túrázni, bulizni, strandolni, mintha gondtalanul tehetné ugyanezt az ember.

Itt egyedül te vagy aki túldramatizálja és kiforgatja amit mások írnak...

júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/122 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a terhesség is szívás. A férfinak csak élveznie kell egyet, hogy gyereke legyen, a nőnek meg végig kell szopnia 9 hónapot, aztán szülnie, utána szoptathat, amitől tönkre mennek a mellei stb. Ja, főnyeremény.
júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!