Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, örültök hogy nem...

Lányok, örültök hogy nem férfinak születtetek?

Figyelt kérdés
A nőknek sokkal jobb és könnyebb életük van mint a férfiaknak. Biztos hatalmas öröm lehet hogy szép nőnek születtetek, és mindent elérhettek az életben minimális erőfeszítéssel. Nőként nem kell, balasetveszélyes munkát végeznetek, házat építeni, mindíg erősnek lenni, udvarolni, fizetni a randin. Már attól értékesek vagytok hogy szép nőnek születtetek. A férfi csak arra jó hogy lövöldözésnél pajzsként szolgáljon és feláldozza az értéktelen életét értetek.

#Hawaii #Hawaii női élet
júl. 19. 14:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/122 A kérdező kommentje:
Ez nem trollkodás, mivel minden amit leírtam igaz. Én soha többé nem születnék mégegyszer férfinak mert nem éri meg.
júl. 19. 15:57
 42/122 anonim ***** válasza:
58%

#39

Férfigyűlölő a nénikéd. :D Nem nézek le senkit, csak az élettelen trollokat aki napi 40x írják ki ugyanazt az idióta kérdés a tévképzeteikről.

Kezeltesd magad egy dilidokival és/vagy műttesd át magad nővé, aztán meg lesz oldva a képzelt problémád. Vagy csak várd ki a szeptembert, akkor újra lesz suli és nem kell ennyit unatkoznod.

júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/122 anonim ***** válasza:
46%
#40 nyilván nem kellemes dolog, de soha egyszer nem fordult meg ilyenkor a fejemben, hogy bárcsak inkább férfinak születtem volna. Szerintem amelyik nő fejében igen, az alapból sem szeret nő lenni, menstruáció ide vagy oda.
júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/122 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Muszáj minden nap kiírni valami hülyeséget?

júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/122 anonim ***** válasza:

43

Én sem akarok emiatt férfi lenni, sőt semmi más miatt sem. (Lehet volt, aki ezt mondta, de az nem én voltam.)


A kérdezőnek próbáltuk megmagyarázni, hogy ahogy a férfiaknak is vannak specifikus problémái, úgy a nőknek is. A menstruáció csak egy ezek közül.


Én amúgy azon a véleményen vagyok, hogy 2024-ben, Európában egyik nemnek sem szignifikánsan nehezebb az élete.

júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/122 A kérdező kommentje:
#42 Egyetlen állításomba se lehet nagyon belekötni. Láthatod hogy sok nő egyetért velem. Férfinak addig "okés" lenni ameddig rá nem jön valaki hogy a nőknek mennyivel jobb és könnyebb az életük minden területen. A nők ráadásul a szebbik nem, amit a sokkal sikeresebb női modellek, és hogy kb minden ruha jól áll a nőknek, a férfiaknak pedig csak az öltöny és a póló, is bizonyít.
júl. 19. 16:08
 47/122 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom a párom skót, és elég szexis kilt-ben. XD
júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/122 anonim ***** válasza:
78%
Még sosem találkoztam nőgyűlölő transzival. Komoly élmény...
júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/122 A kérdező kommentje:
#48 Se transzi nem vagyok, se nőgyűlölő. Ellentétben te nagyon szánalmas vagy.
júl. 19. 16:16
 50/122 anonim ***** válasza:
93%

#43

Szerintem senki nem lenne emiatt férfi, csak a kérdező mániája hogy a női létnek SEMMILYEN hátránya, kellemetlensége nincs, mindig csakis 1000% boldogság és tökély. Ez pedig tényszerűen nem igaz, az hogy életünk negyedében vérzünk, elég jó példa arra hogy mennyire nem igaz.

Ettől még én se műtetném át magam férfivá :D

júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!