Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, örültök hogy nem...

Lányok, örültök hogy nem férfinak születtetek?

Figyelt kérdés
A nőknek sokkal jobb és könnyebb életük van mint a férfiaknak. Biztos hatalmas öröm lehet hogy szép nőnek születtetek, és mindent elérhettek az életben minimális erőfeszítéssel. Nőként nem kell, balasetveszélyes munkát végeznetek, házat építeni, mindíg erősnek lenni, udvarolni, fizetni a randin. Már attól értékesek vagytok hogy szép nőnek születtetek. A férfi csak arra jó hogy lövöldözésnél pajzsként szolgáljon és feláldozza az értéktelen életét értetek.

#Hawaii #Hawaii női élet
júl. 19. 14:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/122 anonim ***** válasza:
100%

89

Leírtuk már. De pl nincs CSOK, ha 30 feletti az anya. Bocs, de miért is?


Te viszont vinnyogsz, hogy nincsenek jogaid. EGYETLEN jogot mond, ami nekem van és neked nincs. Én tudok fordítva: te kimehetsz az utcára félmeztelenül, én nem, mert rendőrségi ügy lesz belőle.


Tehát? Tudsz mondani valamit, vagy elkönyvelhetjük, hogy hazudtál?

júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/122 A kérdező kommentje:

Az hogy egy nő nem mehet ki az utcára félmeztelen az nem csak Magyarországon van, hanem rengeteg országban. Ez azért van mert a női felsőtest értékesebb és vonzóbb, a férfiaké pedig senkit nem érdekel.


Szerintem ha férfi követ el nő ellen nemi erőszakot azt sokkal szigorúbban nézik mint fordítvan.

júl. 19. 20:30
 93/122 anonim ***** válasza:

Szerintem ha férfi követ el nő ellen nemi erőszakot azt sokkal szigorúbban nézik mint fordítvan


És? Azt érzed jogfosztásnak hogy ti megtudtok minket dugni, esetleg gyerek is lesz belőle meg belső sérülés?

júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/122 anonim ***** válasza:
84%

92

Az egy jogfosztás, hogy én nem vehetem le a pólómat, míg te igen.


De amúgy vagy egy ügyes troll vagy, vagy olyan végtelenül ostoba, hogy megérdemled a nyomorod.

júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/122 A kérdező kommentje:
Nincs nyomorom. Az egyetlen nyomorom hogy férfinak születtem. A pólód leveheted, csak a melltartód nem.
júl. 19. 20:44
 96/122 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha ez a problémád, rohadtul megérdemled.


Én tudtam példát mondani olyasmire, ami a nők jogait sérti. Ha te nem tudsz az ellenkezőjére, akkor kussolj.

júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/122 A kérdező kommentje:
Te is egyet mondtál, és én is. És neked miért jó az hogy kirakott mellekkel sétálsz az út szélén és autóbalaseteket okozol egymás után? Nekünk azért szabad mert a miénk senkit nem érdekel.
júl. 19. 20:52
 98/122 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te egyet sem mondtál.


Mindenesetre az utolsó kommentedből legalább kiderül, hogy trollkodsz. Örvendetes, hogy nem ostoba, csak gyökér vagy.

júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/122 anonim ***** válasza:
88%
Részvétem a szüleidnek, kérdező.
júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/122 A kérdező kommentje:
Próbáld ki hogy a főút mellett sétálsz póló és melltartó nélkül, és meglátod mi lesz.
júl. 19. 21:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!