Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, örültök hogy nem...

Lányok, örültök hogy nem férfinak születtetek?

Figyelt kérdés
A nőknek sokkal jobb és könnyebb életük van mint a férfiaknak. Biztos hatalmas öröm lehet hogy szép nőnek születtetek, és mindent elérhettek az életben minimális erőfeszítéssel. Nőként nem kell, balasetveszélyes munkát végeznetek, házat építeni, mindíg erősnek lenni, udvarolni, fizetni a randin. Már attól értékesek vagytok hogy szép nőnek születtetek. A férfi csak arra jó hogy lövöldözésnél pajzsként szolgáljon és feláldozza az értéktelen életét értetek.

#Hawaii #Hawaii női élet
júl. 19. 14:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/122 A kérdező kommentje:

Soha nem fog megváltozni erről a véleményem. A nőknek minden téren sokkal jobb az élet mint a férfiaknak. Szebbek, vonzóbbak, mindent jobban elfogadnak náluk. Minden a férfi dolga, az udvarlástól kezdve, a randimeghíváson át, a leánykérésig. Mindent a férfinak kell kifizetni. Ott a nőnap ami egy fontos ünnep már nagyon régóta. A nőknek lehetnek érzéseik, a férfi pedig legyen Superman, aki az életét is feláldozza a nőért. A nők enyhébb börtönbüntetést is kapnak mint a férfiak, és a női betegségekre sokkal több megoldást és gyógyszert találnak fel mint a férfi betegségekre. A férfiak ugyanazt az öltönyt hordják minden ünnepségen mint amit már a negyvenes évek óta. A nők ruhatára milliószor bővebb mert a női testen minden jól áll. A nők nem kopaszodnak, nem maradnak ki a szebbik nemből se, mert a biszexualitás elfogadott. Nőké az elsőbbség.

Ezek után mondja meg valaki mit veszítettem volna ha szép nőnek születek? Egy álom lett volna az életem tele lehetőségekkel. Nem maradtam volna ki még a nőkből se. Sőt, egy biszex nőnek sokkal könnyebb barátnőt találni mivel érti a nőket, és nincs elvárás hogy Superman legyen.

júl. 21. 03:47
 112/122 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leìrni hogy házat építeni, és meszelni is a férfiaknak kell, amíg a nők shoppingolnak a barátnőikkel.
júl. 21. 03:50
 113/122 anonim ***** válasza:

Nőként írom, hogy szerintem a férfiaknk például az öregedés téren könnyebb dolguk van, mert ahogy öregeszenek, sokuk egyre sármosabb lesz, nem áll nekik rosszul a kor, sőt.

A nőknél ez sajnos nem így van, ők ahogy idősödnek, nem lesznek egyre vonzóbbak.


Ez persze általánosítás, tudom, de épp ez a lényeg, hogy általában így van.

júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/122 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, te valami hihetetlen szexista vagy mindkét szemmel és pont ezért megérdemled a nyomorodat.
júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/122 A kérdező kommentje:
Nincs így általában se. Más kérdésnél pont azt mondjátok hogy nem vonzóbbak a férfiak a kor előrehaladtával. A nőknek sokszor jobban áll az öregedés. Jennifer Lopez és Alexandra Daddarió is jó példa erre. Nincs olyan férfi aki a kor haladtával jobban néz ki. A nő szüli a gyereket, ezért már alapból mindig értékesebb lesz mint a férfi.
júl. 21. 13:51
 116/122 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan férfi aki a kor haladtával jobban néz ki."


Nem igaz. Van olyan férfi. Általában a férfiaknak jól áll a kor. A nőknek nem. Szóval ezt buktad, nem igaz amit írsz :)

júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/122 A kérdező kommentje:
Sokkal több nőt tudnék felsorolni a híres emberek közül aki jól tartja magát mint férfit.
júl. 21. 15:20
 118/122 anonim ***** válasza:
Én meg sokkal több férfit.
júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/122 A kérdező kommentje:
Tudományosan be lett bizonyítva hogy átlagban a nők jobban tartják magukat mint a férfiak. Hiába jössz a kifogásaiddal. A nők értékesebbek, és előnyt élveznek mindenben.
júl. 21. 20:55
 120/122 anonim ***** válasza:
A nők nem értékesebbek, és nem élveznek előnyt mindenben.
júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!