Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, örültök hogy nem...

Lányok, örültök hogy nem férfinak születtetek?

Figyelt kérdés
A nőknek sokkal jobb és könnyebb életük van mint a férfiaknak. Biztos hatalmas öröm lehet hogy szép nőnek születtetek, és mindent elérhettek az életben minimális erőfeszítéssel. Nőként nem kell, balasetveszélyes munkát végeznetek, házat építeni, mindíg erősnek lenni, udvarolni, fizetni a randin. Már attól értékesek vagytok hogy szép nőnek születtetek. A férfi csak arra jó hogy lövöldözésnél pajzsként szolgáljon és feláldozza az értéktelen életét értetek.

#Hawaii #Hawaii női élet
júl. 19. 14:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/122 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy nem trollkodsz.
júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/122 anonim ***** válasza:
100%
Ha két különböző dologról kell véleményt alkotni és releváns eredményre szeretnénk jutni, akkor azt úgy tehetjük meg, ha mindkét dologgal kapcsolatban személyes tapasztalatunk van. Mit jelent ez? Azt, hogy a kérdező a leírása első mondatában azt állította, idézem: “A nőknek sokkal jobb és könnyebb életük van mint a férfiaknak.”, de mivel soha életében nem volt nő és előzetes válaszokban kijelentette, hogy undorodik a transzneműségtől, így konklúzióként megállapíthatjuk, hogy az egész állásfoglalása egy kitaláció, személyes meggyőződésen alapszik tények helyett és csupán a kérdezőben kialakult sztereotípia szüleménye. Innentől kezdve nincs miről beszélni, olyannal pedig pláne nem, akinek meg kell magyarázni, hogy Magyarországon (meg úgy a nagyvilágban egyébként) milyen helyzetben vannak a nők…
júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/122 A kérdező kommentje:
Annyira azért ne irigyeld a férfiak értéktelen életét.
júl. 19. 22:23
 104/122 anonim ***** válasza:
91%
Megint általánosítasz. Te csak a saját férfi léted megéléséről tudsz nyilatkozni, máséról nem.
júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/122 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, neked van párod? Vagy volt valaha? Mi történt? Ki bántott? Mi a baj?
júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/122 A kérdező kommentje:
Irigy vagyok a nőkre mert nekik majdnem minden sokkal jobb és könnyebb az életben. Férfiként rengeteg hátrány van. Összességében sz_r, és nem éri meg férfinak születni. A férfiak összességében senkit nem érdekelnek, ellentétben a nőkkel. A nők sokkal szebbek is mint a férfiak.
júl. 19. 22:55
 107/122 anonim ***** válasza:
100%
Értem. És tudsz ez ellen tenni valamit? Vagy mi célja a kérdésednek? El kell fogadnod, hogy férfi vagy, ez van, nem tudsz ellene tenni. Igazából még ha nővé operáltatnád magad akkor se lennél nő igaziból (tudom, nem akarod, olvastam, csak azért írom mert még akkor se lehetnél nő, ha így akarnál)
júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/122 A kérdező kommentje:

Jól esett a nők fejéhez vágni online hogy nekik mennyivel jobb, könnyebb, és logikus érvekkel alátámasztani. Főleg mikor azt láttamm és hallottam időnként hogy nők panaszkodnak hogy "nekik milyen nehéz, és a férfiaknak milyen buli". Arról nem is beszélve hogy az érveik tìzből kilenc alkalommal nevetségesek.

Úgy érzem mostmár végre kiadtam magamból, és tovább tudok lépni ezen.

júl. 19. 23:25
 109/122 anonim ***** válasza:
93%

108

Ezzel a kérdéssel csak megerősítetted bennünk azt, hogy kb csak segghülyék és félfogyatékosok hiszik azt, hogy a nőknek aaaannyival könnyebb lenne az életük.

júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/122 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk logikus érvekkel pont nem sikerült alátámasztanod ezt a butaságot, de örülök hogy megnyugodott a lelked.
júl. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!