Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, örültök hogy nem...

Lányok, örültök hogy nem férfinak születtetek?

Figyelt kérdés
A nőknek sokkal jobb és könnyebb életük van mint a férfiaknak. Biztos hatalmas öröm lehet hogy szép nőnek születtetek, és mindent elérhettek az életben minimális erőfeszítéssel. Nőként nem kell, balasetveszélyes munkát végeznetek, házat építeni, mindíg erősnek lenni, udvarolni, fizetni a randin. Már attól értékesek vagytok hogy szép nőnek születtetek. A férfi csak arra jó hogy lövöldözésnél pajzsként szolgáljon és feláldozza az értéktelen életét értetek.

#Hawaii #Hawaii női élet
júl. 19. 14:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/122 anonim ***** válasza:
5%
Hát ne haragudjatok, most találtam rá a kérdésre és végigolvasva a válaszokat kitűnő iskolapélda körvonalazódik, hogy a nők egymás legnagyobb ellenségei. Képesek vagytok összeveszni a menstruáción, hogy kinek megy a hasa, meg kinek fáj… Elképesztőek vagytok…
júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/122 anonim válasza:
52%
#31. Nekem valóban nagyobb ellenségem a többi nő, mint a férfiak. Nem véletlenül. :D
júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/122 anonim ***** válasza:
21%

31

LEGNAGYOBB ELLENSÉG? XD


Nem tudom, haver, szerintem egy gyakoris vitában az ellenkező nézőpontot képviselő fél aligha a LEGNAGYOBB ELLENSÉGEM. 😂 Beszarás, baszki...

júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/122 A kérdező kommentje:
Bizonyos nők csak azért dramatizálják túl a menstruációt mert nem merik beismerni hogy a nőknek jobb és könnyebb az élet, és ilyenkor meg akarják mutatni a férfiaknak hogy bizony a nőknek rosszabb, és nehezebb. Látszik hogy maszlag az egész, főleg hogy sok más nő szerint messze nem akkora tragédia, mint ahogy egyes nők állítják. A nők pedig igenis értékesebbek már alapból mint a férfiak, és szebbek is.
júl. 19. 15:43
 35/122 anonim ***** válasza:
73%

#31

Nem tekintek senkit a "legnagyobb ellenségemnek", csak mert egy anonim fórumon nem értünk egyet.

júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/122 anonim ***** válasza:
58%

35

De imádom ezt... Tuti nem a buszon nyomuló féreg vagy egy erőszaktevő vagy egy szexista főnök a legnagyobb ellenségem. Án nem. Egy random idegen az internetről, akivel nem értünk egyet a menstruáció kellemetlenségi foka kapcsán. Tök logikus, ugye?

júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/122 anonim ***** válasza:
95%

#34

"Látszik hogy maszlag az egész, főleg hogy sok más nő szerint messze nem akkora tragédia, mint ahogy egyes nők állítják"

Nem kell nőnek lenned, elég lett volna csak biosz órán odafigyelned ahhoz, hogy tudd, nem minden nőnek egyforma a menzesze. Igen, van akinek kevésbé kellemetlen, van akinek nagyon. Nincs mit "beismerni" ezen.

júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/122 anonim ***** válasza:
Nekem se az ellenségem az a csajszi, aki szerint szar dolog nőnek lenni csak azért, mert menstruál, csak nem osztom az álláspontját. Én nagyon szeretek nőnek lenni, ki is élvezem ennek minden előnyét és pár nap kellemetlenség miatt sem lennék semmiképp sem férfi. Isten ments. De elfogadom, ha ő igen, csak ne adjuk úgy elő, mintha a menstruáció valami földi pokol lenne, mert nyilvánvalóan közel sem ekkora tragédia.
júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/122 A kérdező kommentje:
#37 Te pedig férfigyűlölő vagy, és látszik hogy lenézed a férfiakat. Ez is azt bizonyítja hogy a nők már alapból értékesebbek, mert mindíg a férfi a szexista, erőszakos, pedofil, és még sorolhatnám.
júl. 19. 15:51
 40/122 anonim ***** válasza:
90%

38

Azért került előtérbe a menstruáció és egyéb női problémák, mert a kérdező napok óta trollkodja szét ezt a kategóriát...


Azt próbáltuk megértetni vele, hogy a női létnek is legalább annyi kellemetlensége van, mint a férfinak. Ezek közül egy a menstruáció. Neked nem kellemetlen? Örülök, de kicsit tágíthatnád a nézőpontodat.

júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!