Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy állnátok hozzá ahhoz a...

Hogy állnátok hozzá ahhoz a nagyon depresszív érzéshez, amit az okoz hogy a kedvenc helyed a világon most már életed végéig depressziót fog okozni mert a covid miatt nem jutottál ki oda?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz napjaim vannak most ebben a forróságban, az elmúlt 2 napban aludtam vagy 4 órát, ilyenkor csak még rosszabb


Volt egy része a világnak aki a kedvencem volt, ahova egész életemben el akartam jutni és lett is volna lehetőség PONT a covid elott derült ki.

Azután 3!! évre lezárták azt a részt közben elmúlt az utazási lehetőség én meg olyan depressziós lettem hogy többféle módon próbáltam már megölni magam. Altató függő vagyok…


A gond az hogy egyrészt sosem fogom tudni ezt feldolgozni hogy ez így alakult, másrészt egész életben imádtam ezekkel a városokkal foglalkozni, most már rájuk sem bírok nezni mert csak ez a brutális kicseszés és balszerencse jut róla eszembe.

Azóta már paranoid is vagyok mert ez BIZTOS hogy nem volt véletlen…


Mit lehet ezzel kezdeni?

Bár sosem lesz pénzem hogy oda eljussak, most már csak erre emlékeztetne….


Hogy lehet ebből kijönni?



júl. 9. 20:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

Az a baj hogyha szerinted ennyire könnyedén kellene venni mindent, akkor ha mondjuk azt irtam volna hogy amputaltak a lábam akkor arra is az lenne a válasz hogy ott a másik, ez semmi, ne keseregj ezen ennyit?


Én nem vagyok olyan típusú ember aki beérte volna azzal hogy elmegy vmi raktárba dolgozni a kisvárosban ahol született. Pedig valószínű kevésbé lett volna stresszes mint amit csináltam.


Ha a te logikád alapján gondolkodnek akkor minden mindegy lenne és mindegy hogy mosogatok Baján, vagy Kínában van olyan munkám ami csak nagyon keveseknek adatik meg


Sőt a te logikád alapján valóban az sem ér semmit amit 2020 előtt felepitettem, ha ennyire könnyedén lehet venni ha ILYEN SZINTEN kibasz veled a sors és ilyen filmszerű módon


Sőt ha ennyire nem számít hogy mi történik az életben akkor mindegy hogy beyonce vagy vagy Marika a sajtpultban…

Csakhogy nekem nem mindegy

Ez az egész csak annyit okozott bennem hogy gyogyszerfuggo lettem és nem emlékszem az elmúlt 4 évre…


És mit csináltál workaway-en keresztül? Mosogattal? Az nagyon nagy élmény lehet

Rengeteg ember nem talál munkát vagy csak mosogatni tudnak kimenni Ausztriába, de majd en a bipoláris depressziommal, meg pánikommal csak úgy him hop ki tudok költözni Ázsiába egy ilyen trauma után.

júl. 17. 13:03
 32/70 anonim ***** válasza:
100%

Mosogattam is, es igen, szuper elmenyeim vannak.


Azt mar hallottad, h amit nem tudsz befolyasolni, azt erdemes elfogadni? Pl h volt a covid. Ami, ha mar hasonlitgatsz, masoknak sokkal sokkal nagyobb karokat okozott, pl full elvesztettek a megelhetesuket, vagy valakijuk meghalt. Nekem is meghalt valakim, nem covidban, de korhazban, ahol akkor nem volt latogatas. Vajon ez szornyubb, vagy a te Kina sztorid vagy valaki mas masfele sztorija? Tokmindegy. Mindenkinek a sajatja faj a legjobban. De igy beleragadni? Leepulni, fuggove valni? Rohadtul nem erdemes.

júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:

Nekem jobb lett volna ha meghalok akkor már nem szenvednek itt 4 éve és nem lenne pszichózisom.

Mosogatni meg gondolom nem Kínába szoktak menni.

Oda azért élni nem olyan könnyű kijutni meg hong kongba, illetve Szingapúrba sem…(ez volt a második ajánlat amit elvesztettem.


Érted?

-

8-9 évig dolgozom mániás depresszióval, rengeteg szar emberrel, folytonos furásokkal miközben9 évig vagyok arra hogy kijussak a távol-keletre. Elsősorban Kínába, de Szingapúr is nagy alom volt. És csak akkor tudtam volna menni amikor egy filmbeillo covid jön.

Persze amíg iskolába voltam akkor nem jött, amikor nem tudtam dolgozni a betegségem miatt akkor nem jött, vagy nem tudott jönni 3 évvel később mikor már eleve kioregedtem volna belőle. Nem.

PONT azon a héten jön mikor a munkalehetőség életemben először 9 év munka után. Ezt bárki felfogja? Hogy ilyen szerencsétlen ember van?

Hogy napra pontosan a legrosszabbkor jön?

Azóta van hogy egy nap 10 jelet is látok.

júl. 17. 22:34
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
Jol van, vergodj tovabb. Kiszallok. Mindenki ugy hulye, ahogy tud, te is ugy cseszed el az eleted, ahogy akarod. Mert azt te csinalod, most - nem am a covid 4 eve.
júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%

"mert nyilván gyerekkorban senki nem akar takarító, eladó, pénztáros, kukás meg sofőr lenni"


Szerintem meg pont hogy gyerekkorban lehet ilyeneket kitalálni, hogy ezek milyen jók lennének! :D


Mindegy, lényeg hogy mindekit érnek veszteségek az életben. Én pl 16 évet dolgoztam külföldön, hogy aztán majd gond nélkül élhessek ott ahol mindig is szerettem volna. Nem sikerült és nem miattam. Akkor most keseregjek életem végéig??? Az mit old majd meg?


Mi volt az a "spéci meló" ?

júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:

Én pl 16 évet dolgoztam külföldön, hogy aztán majd gond nélkül élhessek ott ahol mindig is szerettem volna. Nem sikerült és nem miattam. Akkor most keseregjek életem végéig??? Az mit old majd meg?


Hát igen keseregj basszus

Emberek vagyunk

Főleg miközben látjuk hogy másnak meg sikerül

A spéci meló mindegy… nem akarom elmondani, nem is azon van a hangsúly.

Hanem azon hogy napra pontosan ez egy megtörtént a legrosszabbkor.


34 cuki vagy de az már el lett cseszodve 4,5 éve, amiből ráadásul semmire nem emlékszem. Olyan mintha fél éve lett volna 2019 karácsonya.

júl. 20. 14:15
 37/70 anonim ***** válasza:
100%

"Hát igen keseregj basszus


Emberek vagyunk


Főleg miközben látjuk hogy másnak meg sikerül"


Hát te nem vagy komplett. Keseregjen a fene! Rendben, h az ember elkenődik ha ilyen történt, de az élet megy tovább. És egyébként keveseknek sikerül…

"

Hanem azon hogy napra pontosan ez egy megtörtént a legrosszabbkor."


Ezt rengetegen elmondhatják magukról. Van aki egy életre megnyomorodik, meg is hal a szerencsétlen "időzítés" miatt. Te élsz szóval ne panaszkodj. Viszont... Ez a fajta önsajnálat, negatívitás el fogja rontani az egészségedet, akkor aztán majd panaszkodhatsz. Az ilyenek igen csúnya betegségben szoktak meghalni szóval sürgősen válts lépj tovább!

júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy tényleg

Az utolsó mondatod után aztán nagyon hiteles is.

júl. 20. 14:49
 39/70 anonim ***** válasza:
100%

#38

Pedig igaza van a 37-esnek.

Kerj segitseget, mert ilyen szinten beleragadni egy csalodasba nagyon egeszsegtelen, es tenyleg epp a hatralevo eleted teszed tonkre.

júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:

Már 2020 előtt is szorongasos depressziom volt

A munka miatt aggódtam, azért küzdöttem hogy legalább ennyi legyen

Közben ért rengeteg baj…


Aztán eljött 2020, nem írom le még egyszer hogy mi történt.

Nem egy hanem 2 lehetőség veszett el, a távol-keleten, ami életem vágya volt.

Közben a beteg “családtagok” ezen elvezkednek.

Olyan gyenge vagyok, hogy munkába állni nem tudok.

Tényleg nem, ez már nem arról szól hogy nem akarok takarítónő lenni. Bár nem is akarok, ahelyett is jobb a halál.


Van egyetlen darab élő ember aki ebbe nem dögölne bele? Közben jeleket kapok, rettegek hogy mi lesz még.

Nincs egy barátom sem, testvérem, csak az a 2-3 nagyon beteg nárci rokonom akik helyett hajléktalanok is inkább az utcán lennének, csak ne kelljen a sopankodast hallgatni.


Biztos ki lehet jönni ilyen helyzetből,jah valóban.

júl. 20. 16:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!