Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy állnátok hozzá ahhoz a...

Hogy állnátok hozzá ahhoz a nagyon depresszív érzéshez, amit az okoz hogy a kedvenc helyed a világon most már életed végéig depressziót fog okozni mert a covid miatt nem jutottál ki oda?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz napjaim vannak most ebben a forróságban, az elmúlt 2 napban aludtam vagy 4 órát, ilyenkor csak még rosszabb


Volt egy része a világnak aki a kedvencem volt, ahova egész életemben el akartam jutni és lett is volna lehetőség PONT a covid elott derült ki.

Azután 3!! évre lezárták azt a részt közben elmúlt az utazási lehetőség én meg olyan depressziós lettem hogy többféle módon próbáltam már megölni magam. Altató függő vagyok…


A gond az hogy egyrészt sosem fogom tudni ezt feldolgozni hogy ez így alakult, másrészt egész életben imádtam ezekkel a városokkal foglalkozni, most már rájuk sem bírok nezni mert csak ez a brutális kicseszés és balszerencse jut róla eszembe.

Azóta már paranoid is vagyok mert ez BIZTOS hogy nem volt véletlen…


Mit lehet ezzel kezdeni?

Bár sosem lesz pénzem hogy oda eljussak, most már csak erre emlékeztetne….


Hogy lehet ebből kijönni?



júl. 9. 20:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:

Már bocsánat de ha valakinek kiég a több milliós autója, akkor neki nincs “joga” arra hogy 4 év után is rosszul legyen?

Amit olvastál neked az tényleg “csak ennyi”

Miközben a féltékeny családtagjaid meg örülnek a bajodnak mert azok még nem voltak sehol és tipikus egyszerű mártírkodó lények akik rajtad vezetik le a szarjukat?


Nekem semmi más nem volt az életben csak a munka amit felépítettem. Nem lesz gyerekem, férjem, csak ez volt, semmi más.


Azért nem sok esély volt arra hogy pontosan azon a héten jöjjön a hír a virusrol meg egy távol-keleti munkáról.


Csak úgy viselem ezt most el hogy szedem a nyugtatót ami letompit.


Vagy minek kellene történnie számodra ami validálja a depressziót?

Egy amputacionak? Vagy savas támadásnak? Csak a legvégzetesebb dolgok miatt akarhat valaki öngyilkos lenni?


Életben semmit sem akartam jobban mint ott lenni és mivel jelenleg dolgozni sem tudok, nincsen senkim egyrészt nem lesz rá pénzem, másrészt nincs senki aki oda eljönne velem…. Egyedül meg nincs értelme.


Egyébként meg nem lehet összehasonlítani embereket, a depresszionak nem mindig van oka. Akkor azoknak jönne a tipikus mondat hogy menj el kapálni majd nem lesz depis?

Nagyon érzékelten vagy.

júl. 13. 03:27
 12/70 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem semmi más nem volt az életben csak a munka"

Na, ez a kulcs a lelkiallapotodhoz. Ezert kuldott ennyire padlora. Nem azt irom, h ferjed legyen meg gyereked, felre ne erts. De messze van a teljes elettol ha neked CSAK a munka van/volt. Igy persze, hogy szarul vagy es ezen lehet dolgozni terapian.

júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%
Amugy en nem hasonlitgattam, meg "csak ennyiztem", pont azt irtam, hogy nyilvan vannak dolgok a hatterben, a mukodesedben, ami nem szolgalja a javad, es ami miatt egy ilyen csalodas ennyire melyre ment. Pont hogy nem"csakennyi", hanem sulyosabb. Egy mentalisan rendben.levo ember az ilyet feldolgozza 4 ev alatt boven, barmilyen nagy alma nem valosult meg. Es valoszinuleg tesz erte, hogy a jovoben megvalosulhasson, vagy ha ennek nincs realitasa, masik celt keres.
júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:

De ha egyszer nincs senkim, se testvér se barát se semmi akkor mi legyen ha nem az utazás?


Könnyen beszél az akinek a gyerek a férj a sok barát természetes…

Én ezekre képtelen vagyok

De meg ha lett is volna más, egy ilyen lehetőség elúszik egy ilyen kibasz.ott szürreális vírus miatt, csoda hogy meg nem vagyok lekötözve egy zártosztályon


Bar meg leszek majd szerintem

júl. 13. 17:31
 15/70 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem sincs gyerekem, ferjem, sok baratom. De nekem ez igy megfelel, neked meg latszolag hatalmas hiany van az eletedben.

Es ja, ha ebbe at iranyba porgeted magad ujabb 4 evig es nem kersz segitseget,nem probalsz valtoztatni, valoban kikothetsz a zart osztalyon is. De miert akarnad ezt?

júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:

Mert képtelen vagyok elfogadni hogy pont akkor valósult volna meg a legnagyobb álmom amikor jött egy ilyen szürreális pandemia…

Hétre pontosan. Aztán egy új ajánlat amikor lezárták az egész világot.


Hát hogy az Istenbe lehet ezt feldolgozni? Hogyan?

Mikor semmi másod sincs.

Persze előtte ahova nem akartam menni, oda elküldtek dolgozni


Biztos vagyok benne hogy ez egy sims játék amiben élünk és aki az én figurámat irányítja egy pszichopata és most jól szórakozik…


Én ezt amíg elek már nem fogom feldolgozni.

Soha

júl. 13. 19:13
 17/70 anonim ***** válasza:

Oke ertem, igy dontottel.

Te tudod.

júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:

Na ez az

Ebből is látszik hogy a pszichológus sem tudna ezzel mit kezdeni

Ha a karomat amputaltak volna arra is azt mondanád hogy 4 év után már nem kellene ezen rágódnom?


Senki nem látja ennek a Truman show jellegét csak én

júl. 13. 21:37
 19/70 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, en nem vagyok pszichologus. Masreszt nem neki kell barmit is kezdeni ezzel, hanem neked. O max segithetne, ha elmennel hozza.
júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 A kérdező kommentje:

És én négy éve nem tudok ezzel mit kezdeni

Még az első kettőben volt is remény de aztán elszállt minden


4 éve nem érzem az időt csak látom a tükörben amikor havonta egyszer belenézek hogy öregszem gyorsan

Képtelen vagyok felfogni hogy ilyen eseménysorozat megtörténhet és pont velem


Amit a legjobban akarok azt veszik el ráadásul ilyen lehetetlen módon


A gyakorira is azóta szoktam rá előtte azt sem tudtam hogy van ez az oldal


Semmit nem szerettem volna csak itt lenni

Annyira egyedül vagyok ezzel hogy még a kettyós emberek üzeneteit is vállalom hogy látnom kell, csakhogy itt beszélgessek valakivel

júl. 13. 22:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!