Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy állnátok hozzá ahhoz a...

Hogy állnátok hozzá ahhoz a nagyon depresszív érzéshez, amit az okoz hogy a kedvenc helyed a világon most már életed végéig depressziót fog okozni mert a covid miatt nem jutottál ki oda?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz napjaim vannak most ebben a forróságban, az elmúlt 2 napban aludtam vagy 4 órát, ilyenkor csak még rosszabb


Volt egy része a világnak aki a kedvencem volt, ahova egész életemben el akartam jutni és lett is volna lehetőség PONT a covid elott derült ki.

Azután 3!! évre lezárták azt a részt közben elmúlt az utazási lehetőség én meg olyan depressziós lettem hogy többféle módon próbáltam már megölni magam. Altató függő vagyok…


A gond az hogy egyrészt sosem fogom tudni ezt feldolgozni hogy ez így alakult, másrészt egész életben imádtam ezekkel a városokkal foglalkozni, most már rájuk sem bírok nezni mert csak ez a brutális kicseszés és balszerencse jut róla eszembe.

Azóta már paranoid is vagyok mert ez BIZTOS hogy nem volt véletlen…


Mit lehet ezzel kezdeni?

Bár sosem lesz pénzem hogy oda eljussak, most már csak erre emlékeztetne….


Hogy lehet ebből kijönni?



júl. 9. 20:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
De HOL van az az itt? Ez ilyen titok nálad? Mégis melyik ez az ország? Hogy segítsünk ha még ezt sem árulod el?
júl. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy kettő ajánlatot is elvesztettem. Az egyik Kína

Távol-kelet mindkettő

júl. 15. 12:34
 23/70 anonim ***** válasza:
100%

De hatralevo eletedben tenyleg ezen fogsz keseregni, vagy megrazod magad es teszel valamit? Mondjuk keresel ujabb munkat arrafele. Vagy keresel a munkan kivul mas ertelmet az eletednek.

Eleve mit tud az a tavol-kelet, amit mas hely nem? A sajat nyugjeidet oda is magaddal viszed, plusz meg idegen is leszel egy eleg zart orszagban. Ezzel csak azt akarom mondani, ott se lenne minden fenekig tejfel, szerintem gyerek modjara idealizalod az "ott"-ot, mikozben az "itt"-ben is meg lehetne talalni a szepseget. Es ja, a gyerek mod talalo, pl a sertodesed is duzzogo gyerekes. Es ez nem leszolas, hanem egy pszichologiai mukodesmod,ami nem jo, ha iranyit. En sematerapiara jarok,ott sok szo esik ezektol a gyerek reszekrol, esetleg olvass utana,menj sematerapeutahoz.

júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:

Máshol sem volt fenékig tejfel, ahova 2020 elottig rengeteg nehézség és küzdés árán kijutottam, ahol történt velem rengeteg rossz, lopás, fogdosás, rengeteg konfliktus, nem alvás, stressz…

Legalább már odáig eljutottam hogy létezik a karma és ez a sok rossz mind azért történik velem mert rossz a karmám, valamint aki toxikus családból jön az élete végéig vonzani fogja a toxikus embereket…

De jobb volt mint itthon elmenni a kisboltba raktarsonak. Mert ugye az iskolában sajnos ennyi bajjal nem lehet teljesíteni. Örülök hogy az érettségi megvan.


Hogy mit tud a Távol-Kelet?

Pl azt hogy gyerekkorom óta oda vágytam, extrém eltérő kultúra, olyan atmoszféra ami sehol máshol nincs

20 éve a kedvenc helyem a földön.

És amikor életemben ELŐSZÖR jött onnan az ajánlat(pedig volt rá vagy 8-9 év hogy jöjjön) egy hét után jött a pandemia, majd 3 év lezárás, közben elvesztett ajánlat.


Ha nekem erre valami azt mondja hogy ilyen van az életben és van meg egy ilyen szerencsétlen csodtomeg mint én, akkor arra befizetek.

Most ahogy irom sem hiszem el, egyedül a nyugtato tart életben….


Arrol nem is beszélve hogy mindig is mindent vagy semmit típusú ember voltam és ez a dolog teljesen lenullázta azt a több évnyi munkát ami már a hátam mögött van..

hiszen így félbemaradt a dolog, pont középúton amit nem bírok elviselni…..


Az életben sosem fogok ebből már kijönni. Soha.

júl. 15. 22:06
 25/70 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent miert is ne palyazhatnal ujra tavol-keleti melora? Mar nincsenek lezarasok.
júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
100%

"Pl azt hogy gyerekkorom óta oda vágytam"


Nekem ez nagyon úgy tűnik, hogy ez egy most is egy gyerekkori vágyálom.

Kínába nem tilos menni, menj el élj egy kicsit ott, szerintem egy-két hónap alatt rájössz, hogy nem is olyan jó az (mint ahogy a legtöbb gyerekkori vágyálomnál ez játszik be)...


"Legalább már odáig eljutottam hogy létezik a karma és ez a sok rossz mind azért történik velem mert rossz a karmám, valamint aki toxikus családból jön az élete végéig vonzani fogja a toxikus embereket…"



Neked inkább itt van a bajod... Tele van a fejed ilyen ezoterikus hülyeségekkel. Évekig benne voltam én is.. Aztán rájöttem hogy, nem kell ezeknek túl nagy feneket keríteni. Persze, van karma, de a karmádon lehet javítani és rontani is. Ez nincs meg? Amit most te csinálsz (nyugtatózás, kesergés stb) azt úgy hívják hogy önsorsrontás. És rombolja a karmád is!

júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 A kérdező kommentje:

25 amit én “melóztam” az egy nagyon spéci meló volt és fiatalnak kellett hozzá lenni.

Már így is meglepő volt hogy még megkaptam VOLNA a munkát, mert közelebb voltam a 30-hoz mint a 20hoz… de mégis megkaptam 8-9 év szakmabeli év után aztán már mondtam hogy mi történt.


És mi a baj a gyerekkori almokkal?

Abból lesznek a valakik meg az érdemes életek mert nyilván gyerekkorban senki nem akar takarító, eladó, pénztáros, kukás meg sofőr lenni…….


Kínába meg nem végleg akartam kiköltözni hanem max fel évre mint eddig bármelyik országba.

Ott akartam lenni, azok között az épületek között, azt a feelinget, az ázsiai embereket megtapasztalni.

Én meglett volna végre de aztán jön egy covid 19 bmeg. Mint egy rossz filmben.


Földrengést is tuleltem már külföldön. Kína gondolom annál nem keményebb.

júl. 17. 09:33
 28/70 anonim ***** válasza:
100%
@27 Hát fél évig Kínába körülbelül 50 módon ki tudsz jutni, hagyd már ezt abba. Egy hónapot ki lehet hozni utazással, szállással 1 millió alatt, ha annyira akarsz valami tapasztalatot, akkor senki nem fogja elvenni tőled a lehetőséget.
júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:

Na sorold azt az 50 módot

Nyilván a pénzt is rendkívül könnyű megteremteni rá.

Nyilván egy mániás depressziós, pánikbeteg valaki mint én aki a jó esze ellenére alig bírta végigvinni a gimit, az majd kap pl ösztöndíjat hogy ott tanulhasson.


Azt továbbra sem veszed figyelembe hogy én a saját munkámon keresztül szerettem volna kijutni amit évekig csináltam és sosem oda küldtek.

Csak 2020 első hetében. Csak akkor.

júl. 17. 10:40
 30/70 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, hat akkor keseregj ezen meg par evtizedig, majd utana talan leesik, hogy nem volt erdemes es elfelejtettel elni a nagy kesergesben.



Fel evre barhova el lehet jutni relative keves penzbol is, 50 fele modon, ahogy irtak. En pl workawayen keresztul jartam Azsiaban is, ez csak egy modszer, es boven 30 felett voltam mar. De nyilvan teged a keserges erdekel inkabb.

júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!