Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért küzdünk az életbe...

Miért küzdünk az életbe minden nap rabszolgaként?

Figyelt kérdés
jún. 2. 00:43
 81/95 anonim ***** válasza:
56%
Oké, én feladom. Lehet hogy tényleg van aki túl reménytelen eset, hogy egy társadalom része lehessen :/
jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
Hát igen #81 én az vagyok. Megérte idekényszeríteni engem szüleimnek...
jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
0%
Ezt úgy mondod, mintha előre tudták volna hogy olyan gyerekük lesz, akinek súlyos mentális gondjai lesznek, és meg csak hajlandó sem lesz legalább megpróbálni változtatni ezeken...
jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
12%
Mentális gond 🤣🤣 Akarod mondani objektív dolgokat tisztán látó, gondolkodó, nem fejet hajtó ember. Az tényleg aztán mentális gond 🤣🤣 Ja változtatni, mert beállni a rabszolgasorsba majd őszinte mosollyal fogok, mi? 😂
jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
35%
#83 De a rizikó benne volt, hogy ilyen felvilágosult, máshogy gondolkodó leszek, nem? Vállalták ezt a kockázatot, csak tudnám mi értelme volt, így most ők is szenvednek.
jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
0%
Nem, akarom mondani mentális gond. Csak olvass vissza, többen is megcáfoltuk minden egyes érvelési kísérleted amellett hogy az életed rabszolgaság lenne, de te még mindig ugyanezt a téveszmét erőlteted, az előbbi kommentben is. Ez minden, csak nem egy egészséges elme működése.
jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
49%

Attol lennel felvilagosult, h eszedbe sincs barmit is kezdeni az eleteddel (most nem csak a munkara gondolok, sot foleg nem), es ezt megideologizalod szepen ezzel a nem leszek rabszolga szoveggel? 🤣


Amit itt nyomsz, az alapjan tenyleg mentalis problemaid vannak. Ezt te nyilvan nem latod, kellene egy terapeuta vagy barmi mas objektiv kulso szemlelo.

jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
Hát pedig én még minden cáfolatotok ellenére is azt látom hogy dolgozni rabszolgaság és ez soha nem fog nálam megváltozni... Egyszerűen én úgy gondolom hogy itt nekem van egészséges elmém és nem a rabszolgáknak. Terapeuták meg nem tudnak velem mit kezdeni.
jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:

88

Hany eves vagy?

jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:

#88

Értjük, csak épp ebben az égvilágon semmi objektivitás nincs. Ez a te szubjektív interpretációd egy egyébként jól működő és rabszogaság nélküli rendszerről, ami lehet hogy egyáltalán nem tökéletes, de jobbat soha senkinek sem sikerült még kitalálnia.

jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!