Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért küzdünk az életbe...

Miért küzdünk az életbe minden nap rabszolgaként?

Figyelt kérdés
jún. 2. 00:43
 11/95 anonim ***** válasza:
60%

#8

Én soha nem fogok dolgozni, soha nem fogok beállni a sorba, még ha éhen is fagyok miatta, kapja be a renszer a lőcsöm!


Erdekelne, hogy te akkor hogy elsz. Mert az en fejemben nincs sok alternativa,csak a hajlektalansag vagy hogy valaki eltart. Vagy teljes mertekben onellato vagy - ebben az esetben erdekelne igazan, hogy elsz. Illetve ennek elkezdesehez is kell penz, az pedig honnan jott, ha nem a rendszer szolgaltaert kaptad.

jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
27%
#11 Elég polgárpukkasztó módon, de nem érdekel. Anyámmal tartatom el magam 25 éves létemre. Ő hozott ebbe a retkes világba, bűnhődjön is miatta. Engem senki nem kérdezett meg, hogy "Khm tessék: itt vannak az élet felhasználási feltételei és írjam alá, hogy ha megszületek akkor rabszolgasorsban kell majd szenvednem halálom napjág". Egyszer csak belecsöppentem ebbe és el is várják, hogy én hálás legyek ezért nekik és tapsikoljak és önszántamból álljak be a sorba? A nagy frászokat, tartson csak el ha már arra volt agya, hogy még egy életet nyomorítson meg.
jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
27%
Sajnalom. Igy rossz lehet elni.
jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
20%
Következő kérdésed az lesz mi az élet értelme, mi?
jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
38%
Nem csak így rossz, hanem amúgy is: Rossz élni. Főleg aki nem akar beállni a rabszolgasorsba. Ez egy megtörhetetlen tény sajnos. Ez az eltartott "élet" még mindig "jobb" mint amikor dolgoztam, mert a 40óra/hetes munka mellett levegőt venni nem volt időm. 9 hónapot dolgoztam teljesidős állásban egész életemben, elég is volt :)
jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
68%

11#

Majd én válaszolok.


Most már nincs más hátra mint előre. Senki sem gondolhatja azt komolyan, hogy ez szál gatyában fogkefe nélkül majd önellátó lesz. Legfeljebb az unokád lesz az. Tehát tedd fel azt a napemelet stb., csak legyetek tisztában az alapvető problémával.

jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
46%

#12

Mondjuk ez érdekes koncepció, hogy az életedet rabszolgasorsnak írod le, holott semmilyen szempontból nem vagy az, anyádtól pedig elvárnád hogy a rabszolgád legyen a saját lustaságod miatt...

jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
43%

14

Dehogyis. Nincs tobb kerdesem.

Ismertem ilyen gondolkodasu embert. Egy duzzogo kisfiu volt 30 evesen is. O nem kerte, h megszulessen, nem vesz ebben reszt, tartsak el, nem erdemli ot meg a vilag amugy se stb. Lehet igy is elni, csinaljatok. 🤷‍♀️


16

Mi az alapveto problema?

Ugyanitt: csak egy van? 🤣

jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
23%

#17 Amikor dolgoztam akkor az voltam. Ha nem lenne ki eltartson és nem dolgoznék akkor is rabszolga lennék, mert függenék a pénztől ugyanúgy.

Anyámtól elvárom ha már idekényszerített beleszólásom nélkűl. Ő akart gyereket, nem én akartam megszületni öngyilkosság ellenes ösztönökkel amiket képtelenség legyőzni. És nem gondolom, hogy csak azért mert lusta vagyok nekem szenvednem kéne valami munkahelyen mert "kötelező".

jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
24%

Azért kell dolgozni mert csődbe mennénk. Vagy vissza akartok kerülni az őskorba.

Semmi rabszolgaság nincs már szabad joga van mindenkinek.

Aki azt gondolja hogy rabszolgaság van ott valami nincs rendben.

Inkább adjon hálát hogy nem a középkorban él mert akinek a mai èlet nehéz azal mi lenne akkor.

jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!