Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallotatok a fiúról aki a...

Hallotatok a fiúról aki a vonat elé ugrott mert bántották 3 osztálytársa? Mi lesz a 3 fiúval? Folyamatosan fenyegetik őket

Figyelt kérdés
Nagyon szemét mocskok az a három fiú aki így bántotta szegény Pistit hogy vonat elé ugrott. De látom több mint 2000 ember kommentben fenyegeti azt a 3 fiút. Mikor csitul ez le? A fiúk ezek után hogy mennek majd iskolába, ide oda, mégis ölhetik őket.. szerintetek normális hogy fenyegetik őket? Szerintem nem mert még akik fenyegetőznek ö elennuk fog eljárás indulni beteges ez a fenyegetőzés. Gyerekek 15 évesek kb egy lecke volt nekik de nem érdemes fenyegetni őket mert baj is lehet belőle sztem. Nagyon csúnyán fenyegetik őket obszcénul hogy anyját apját ki nyírják
2023. nov. 16. 01:04
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk...... Tényleg nem azért..... De hol van ez a "nem szabad másokat bántani, és az öngyilkosság nagyon súlyos probléma!!!" mentalitás akkor, amikor tucatjával írjátok az itteni öngyilkosjelölteknek, hogy ne sajnáltassák magukat, hanem vagy öljék meg magukat, vagy kussoljanak?

Mindig amikor látok itt egy öngyilkosjelöltes kérdést akkor már előre tudom hogy mik lesznek rá a válaszok, és összeszorul a gyomrom. Pedig hány olyan lehet itt, mint a gyerek aki megölte magát.

2023. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%
#51 Ezt csak pár érzéklten k#cs#g írja, nem mindenki, én is látom sajnos sokszor és amelett, hogy bűncselekmény is, még nagyon gyomorforgató, és visszataszító. Kíváncsi lennék rájuk a valóságban.
2023. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
93%

Én azért egy állatvédővel is egyeztetnék az új videó alapján: [link]


Kutya.. rövidláncon, ajjajajj, Gergő, ez egyre rosszabb lesz..

2023. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!