Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallotatok a fiúról aki a...

Hallotatok a fiúról aki a vonat elé ugrott mert bántották 3 osztálytársa? Mi lesz a 3 fiúval? Folyamatosan fenyegetik őket

Figyelt kérdés
Nagyon szemét mocskok az a három fiú aki így bántotta szegény Pistit hogy vonat elé ugrott. De látom több mint 2000 ember kommentben fenyegeti azt a 3 fiút. Mikor csitul ez le? A fiúk ezek után hogy mennek majd iskolába, ide oda, mégis ölhetik őket.. szerintetek normális hogy fenyegetik őket? Szerintem nem mert még akik fenyegetőznek ö elennuk fog eljárás indulni beteges ez a fenyegetőzés. Gyerekek 15 évesek kb egy lecke volt nekik de nem érdemes fenyegetni őket mert baj is lehet belőle sztem. Nagyon csúnyán fenyegetik őket obszcénul hogy anyját apját ki nyírják
2023. nov. 16. 01:04
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
90%
10 minden ember családi, eddigi élete más, lehet neked volt egy családod akire tudsz számítani, valakinek nincs. Régebben is voltak öngyilkosak, csak nem hallottál róla. Az hogy mennyire bántották nem tudhatod, és ez nem is összehasonlítható dolog, mert mindenki más, más történettel
2023. nov. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
71%
#10 Te beteg vagy, ha szerinted az a normális, amit te itt felsoroltál. Emberek vagyunk, nem állatok, ha civilizált társadalomban szeretnél élni, akkor tartsd be a szabályait és a gyerekeiddel is tartasd be azokat. Lehet, hogy neked jó buli volt, hogy sz.rrávertek, de van, aki nem kér ebből és normális körülmények között szeretne felnőni. Sehogy nem látom, hogy mi haszna van annak, ha valakit már gyerekkorában megnyomorítanak lelkileg. Ez csak beteg lelkű felnőtteket eredményez.
2023. nov. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
80%
#10 Még valami: nem rég néztem meg Az osztály c. filmet, ajánlom figyelmedbe.
2023. nov. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
8%

Fenyegetik őket, ja..de senki se bántaná őket. senki se fogja vállalni a börtönt, hogy egy random vadidegen gyerek halálát megbosszulja. Csak facebookon nagy a pofája mindegyik igazságosztónak


Amúgy nem hiszem, hogy bűntudatuk lenne, vagy rosszul èrintenè őket ez a sok komment.

Szerintem lesz4rják. A szüleik ápolják a pici lelküket, elmennek nyaralni, habzsi-dőzsiznek.

Esetlwg átiratják őket másik suliba/magántanulók lesznek.

2023. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
91%

A zaklatás, a bántalmazás nem "csipetnyi só" az életünkben, hanem bűncselekmény.

A társadalmak fejlettségét a benne élő egyén jólléte is mutatja, ez a szegény fiú pedig nagyon nem volt jól, sem testileg, sem lelkileg.

2023. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
91%
Megérdemelnék ugyanazt, ami ezzel a fiúval történt. Kár, hogy nem az ilyen mocskok ugranak vonat elé. Jobb lenne a világ.
2023. nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
21%

10vagyok

Szerintme félreéretek

1nem aztmondom hogy élveztem..ki szereti ha megvasaják???

Hanem azt hogy az ilyen viselkedés már 100évek óta jelen van…de ahogy írta valaki

Csak

Nem hallottunk róla nemvolt

Net és ilyen szintű média…

Én amit mondtam hogy nemvolt

Senki öngyilkos azt az én városomban tudom az én sulimban… volt

Minden de senki nem lett öngyilkos sőtt megmerném kockàztatni hogy régebben sokkal

Kegyetlenebb dolgok

Voltak…és csak elrendeződött MINDEN

És mondom úgy hogy a 90es években voltam sulis SZABADKÁN!!!amikor is jött a sok szutyok meg a menekültek és nemis a szerbek voltak a lehnagyobb probléma pedig (biztos van aki)eltudja/eltudjàtok képzelni…

Sokszor a SZÜLŐK verték meg a gyerekeket…szerb felnőtt magyar gyereket s az ok volt..forditva meg majd agyon lőtték a magyar szülőt aki kiszaladt hogy a gyerekét 3-5rác tapossa….

És nem,rohadtul mindenki felnőtt mostmár le is csengett ez az egész és nem volt ilyen jellegű tragédia…

Tehàt én mèg mindig neméttem hogy a VILÁGGAL MI A LÓFAX VAN…

Iskolákban mészàrlások egy komoly most nem is rég Belgrádban

Régen mint mondtam simán összeverték egymást utálták 8-12évig aztán ismerek olyanokat akik màra eggyütt visznek közös vállalkozást héj!a suliban meg ölték egymást…

Kegyetlenebb volt règen de valahogy épp a határon vagy nemtudom lehet azis hogy a fiatalabb generáció már nemismer határokat és vagy végtelen gyámoltalanok a maiak vagy végtelenül kegyetlenek…

És jaa elismerem lehetek beteg állat ha egyszer ez így volt…

Aztán mind felnőtünk

2023. nov. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
42%

Legalább tudjuk. látva a sok primitív, véresszájú felnőttet, hogy honnan tanulják a kölykök a viselkedést...


Nagyon sajnálom a srácot és elítélem a másik hármat.A zaklatásért felelősek, a haláláért nem. Én abban ezerszer inkább felelősnek tartom azt a szülőt, akihez nem fordulhat a gyerek, ha bántják. Nem normális, hogy egy 16 éves azért, mert a súly miatt zaklatják (nem néztem meg a videót, nekem kommentekől az jött le, ezzel piszkálták), vonat elé ugrik. Eszébe sem jut azt mondani, hogy apa, anya, szeretnék valami sportolni, hogy fogyjak, önbizalmam legyen és meg tudjam védeni magam?

persze, nyilván van, amin az ember nem tud változtani, akkor sem, ha zaklatják miatta, de ez pont nem olyan dolog. (és nem kérek abból, hogy de lehet, hogy beteg, mert akkor meg pláne felelős a szülő, vigye orvoshoz).


Én bevallom, jelentettem a a fb-n azt, aki kirakta a három gyerek fotóját, profilját, és volt több ezer hsz. Jól is esett, hogy törölte a fb.

2023. nov. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
18%

Nos 18ogazad van hogy a szülők is hibásak mind a 4gyerek szülei…

Énis kövérebb voltam 4.osztályban elkzedtem birkózni

Aztán suli végére át is alakultam

És meg is “kattantam”kicsit így a birkozásban szépen teljesítettem és akik annó bántottak :D inkább barátkozni próbáltak később

2023. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
91%

19, az öcsém így lett országos bajnok, majd olimpikon... Addib bacogatták azzal, hogy digi-dagi daganat, amíg szólt otthon, hogy baj van. Elvitték másik suliba, elvitték sportolni.


Én vállalom, hogy a gyerek lelki egészsége a szülő felelőssége. igenis meg kell neki tanítani, hogy az öngilykosság rossz, mindeng, mindenre van megoldás, szóljon. Ráadásul egy, gyerekével törődő szülő észreveszi a legkisebb bajt is a gyereken. Olyan nincs, hogy á, hát pont olyan volt, mint máskor, egyzer csak hopp, vonat.


Sajnos senki nem fog belőle tanulniu, se szülők, se gyerekek. Pont ugyanúgy nem fognak figyelni, pont ugyanúgy gonoszkodni fognak :(

2023. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!