Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallotatok a fiúról aki a...

Hallotatok a fiúról aki a vonat elé ugrott mert bántották 3 osztálytársa? Mi lesz a 3 fiúval? Folyamatosan fenyegetik őket

Figyelt kérdés
Nagyon szemét mocskok az a három fiú aki így bántotta szegény Pistit hogy vonat elé ugrott. De látom több mint 2000 ember kommentben fenyegeti azt a 3 fiút. Mikor csitul ez le? A fiúk ezek után hogy mennek majd iskolába, ide oda, mégis ölhetik őket.. szerintetek normális hogy fenyegetik őket? Szerintem nem mert még akik fenyegetőznek ö elennuk fog eljárás indulni beteges ez a fenyegetőzés. Gyerekek 15 évesek kb egy lecke volt nekik de nem érdemes fenyegetni őket mert baj is lehet belőle sztem. Nagyon csúnyán fenyegetik őket obszcénul hogy anyját apját ki nyírják
2023. nov. 16. 01:04
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
32%
#17 Jaja, senki nem lett öngyilkos, de a halálozási ráta Magyarországon, (gondolom Jugoszláviában is) 1950-1989 között volt a legmagasabb a 2020-as évek eleje után, biztosan nem volt senki öngyilkos, áh. Csak rivotrilra ittak, meg szép csendben felakasztották magukat a padláson, mamám meg olyat is mesélt, hogy a 60-as években, egy egész család ugrott ki az 5.emeletről, mert minden héten feljelentgette őket a szomszéd, pusztán mert nem voltak párttagok. Te magad írod le, hogy nem hallotunk róla, igen, de attól még nagyon is volt! Ne hajtogasd már ezeket a boomer közhelyeket mert nem leszel egyáltalán intelligensebb. Akkor leszel intelligens ha egy kis empátiát fejlesztesz mások felé, illetve vagy megtanulsz helyesen írni, szerbül, vagy magyarul, mert ez így semmi. Fogadd el, hogy nem mindenki ugyanolyan lelkületű, és van akit nagyon fájdalmasan érintenek ezek, illetve van aki ahelyett, hogy mint egy ösztönlény rögtön ütne, elmegy pszichológushoz, vagy segítséget kér egy tanártól, rendőrségtől. Miben fogadjunk, hogy szerinted az is egy gyenge sz@r ember. :D
2023. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
31%
#33 Rendben, köszönjük, "ügyes vagy", és attól valaki aki esetleg máshogy dolgozza fel a mindennapi fizikális, illetve mentális problémáit nem lehet öngyilkos? Nyilván nem ez a megoldás, de még halála után is számonkérjük a zaklatott fiút? Ő egy nagyon kedves személyiség volt aki visszahúzódó, sosem szókimondó, mert valami miatt félt a következményektől, így inkább minden őt ért impulzusra csak pozitívan reagált, ha belül nem is ezt érezte. Nem ismertem személyesen, csak interneten beszéltünk régebben, nagyon megérintett, amikor ezt megtudtam. Mit szólna vajon, ha látná, hogy még most is ő a hibás, miután már meghalt? :(
2023. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
95%
A 3 fiú viselje a következményeit a tetteinek! Ha ebbe akkor nem gondoltak bele, akkor majd most megtanulják, hogy a tetteknek következményei vannak. Nem közvetlenül, de megölték, a halálra szekálták a szerencsétlent. Az ilyen megmutatja az igazi szülői nevelés teljes hiányát. De valóban nem mennek semmire az emberek a fenyegetőzéssel meg a zaklatással, az igazságügynek kellene valami büntetést a gyerekekre szabni. Én tudom milyen az amikor szekálnak, hasonlót éltem át az iskolában anno, egy életre meghatározta az életem. Miattuk több mint 15 éve küzdök depresszióval.
2023. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
70%

Már el is csitult nagyjából, legalábbis már alig látni, hogy megosztanák vagy ilyesmi.

Egyik srác amúgy itteni faluban lakik a másiknak meg a barátnője szintén, bár nem tudom őt pl miért bántották, végképp nem tehetett semmiről, de legalább az emberek is bemutatkoztak, hogy megy nekik is a zaklatás....

2023. nov. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
29%
#44 Nem zaklatás, viszontválasz 3 suttyó, lelkiterrorista tettére!
2023. nov. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
94%
Hihetetlen, hogy ezen az oldalon milyen sokan védik őket.
2023. nov. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
89%
45: Akkor magyarázd már meg, hogy a barátnőjét miért kellett " viszontválaszolni"? Miről tehetett az a csaj? Sok ember mégis szépen ecsetelte neki, hogy erőszakolná meg és hasonlók....
2023. nov. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
46, senki nem védi őket. De több felelős is van, nem csak ők.
2023. nov. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
89%
51: Jobb nem kommentálni téged, ha nem tudod ennyire átértékelni a dolgokat.
2023. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
78%
#48 Igen, az egyik fő felelős szerintem az apja, durván rasszista, és valószínűleg le is sz@rja a fia dolgait. Nem kéne testileg egyáltalán bántalmazni, de úgy megbüntetni, hogy csak figyel.
2023. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!