Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallotatok a fiúról aki a...

Hallotatok a fiúról aki a vonat elé ugrott mert bántották 3 osztálytársa? Mi lesz a 3 fiúval? Folyamatosan fenyegetik őket

Figyelt kérdés
Nagyon szemét mocskok az a három fiú aki így bántotta szegény Pistit hogy vonat elé ugrott. De látom több mint 2000 ember kommentben fenyegeti azt a 3 fiút. Mikor csitul ez le? A fiúk ezek után hogy mennek majd iskolába, ide oda, mégis ölhetik őket.. szerintetek normális hogy fenyegetik őket? Szerintem nem mert még akik fenyegetőznek ö elennuk fog eljárás indulni beteges ez a fenyegetőzés. Gyerekek 15 évesek kb egy lecke volt nekik de nem érdemes fenyegetni őket mert baj is lehet belőle sztem. Nagyon csúnyán fenyegetik őket obszcénul hogy anyját apját ki nyírják
2023. nov. 16. 01:04
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
14%

Ha más emberrel történik ez meg pár évvel ez előtt, az a három fiú már nem élne.


Még a saját bolygótokat se ismeritek. Semmi félelem érzetetek nincs.

2023. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
56%
Sajnalom a sracot de regen ilyen nem nagyon volt.. egyre furabbak, gyengebbek a generaciok. Mindenki lelkibajos, depreszios, szorong, panikbeteg stb.
2023. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a halott fiú szülei is hibásak, hogy nem figyeltek komolyan a jelekre és nem tanították meg sem verbálisan se fizikálisan megvédeni magát. Engem is sokáig csesztettek a suliban, mert a háttértámogatásom az volt otthon, hogy "mert ilyen szerencsétlen vagy". Ha kaptam volna önbizalmat, támogatást, tippeket, akkor nyilván másképp alakul. És a tapasztalat azt mutatja, hogy sok más áldozatnak is ilyen csodás sz@rházi családja van.
2023. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
88%
22 nem a generációi gyengébbek, hanem a társadalom egyre betegebb és mérgezőnb
2023. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
88%

#24 régen se volt jobb, sőt régen sokkal inkább jelen volt a "minket is szívattak, mi is kibírtuk" mentalitás

jó sok alkoholista is lett mondjuk

2023. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
96%
#25 Hát ezaz, lehet jönni a régen is ez volt mantrával, csak akkor nézzük már meg azt is, hogy mi lett az eredménye: rengeteg lelkibeteg, agresszív, alkoholista, megnyomorított felnőtt.
2023. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem fog történni, ahogy valaki írta, csak a sok fotelharcos adja elő magát a neten. Meg azok, akik maguk is piszkálnak másokat.


Amúgy én 1997-2010-ig jártak suliba, szóval bő 12-20 éve, és akkor is pont ugyanúgy ment a b*szogatás, általános iskolában és középiskolában is. Engem pl. azért aláztak éveken át, mert az osztály csórója voltam, rossz ruhákban, sose vehettem még egy szendvicset sem a büfében. A másikat azért, mert kövér volt, a harmadikat azért, mert nem tudom már.


De nem csak nálunk, másik osztályokban is, mindig megvolt az az 5-6 fő, aki halálra szekálta és gúnyolta a másikat, az a 3-4 fő, aki szekálva volt, és a maradék nem esett túlzásba, de azért néha benne volt a buliba, hogy ne őt szúrják ki.


Na, most látom, hogy ilyen volt osztályt@rsaim is rakják ki felháborodva a sztorit, meg szeptember elején a szövegeket, hogy ne bántsuk egymást, blablabla, vajon a sok felháborodott közül hányan voltak maguk is szekálók?

2023. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
12%

#20


"Én vállalom, hogy a gyerek lelki egészsége a szülő felelőssége."


Kivéve, ha a gyerek nem szól. Mert akkor honnan tudna a szülő a bántalmazásokról?

2023. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
28, miért, az nem a szülő felelőssége, hogy a gyerek nem akarja/meri elmondani neki, hogy baj van? Az nem a szülő felelőssége, hogy hetekig, hónapikig, évekig nem veszi észre, hogy bátják a gyerekét?
2023. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
88%
Ha már valaki a szülőket szidja, akkor inkább a bántalmazók szüleit. Nem arról van itt szó, hogy a srácnak nem kellett volna kövérnek lenni, hanem arról, hogy ilyen bántalmazó patkányokat nem kéne kinevelni.
2023. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!